שיטה מנצחת שמייצרת לך הכנסה פסיבית בכל חודש

יש לך הזדמנות ליהנות מהכנסה פסיבית שנכנסת לחשבון שלך בכל חודש, באמצעות נכס דיגיטלי שעובד בשבילך.
השיטה שלנו עשויה להישמע קצת מסובכת למי שלא מכיר את תחום הנכסים הדיגיטליים ואת תחום הלידים. אם המושגים האלה חדשים לך, אל דאגה, אנחנו מבטיחים שעד סוף הדף הזה, יעברו לך שני משפטים בראש:
א. "זה גאוני!"
ב. "איך לא חשבתי על זה בעצמי?!"

אגב, אם בכל זאת לא הצלחנו להסביר את השיטה שלנו כמו שצריך, נשמח להתקשר אליך ולהסביר את הכל בטלפון. כל מה שצריך לעשות זה למלא את הטופס בתחתית העמוד.

ככה זה נראה בשטח…

בגדול,

הנכסים שלנו הם אתרי לידים שמיועדים לעסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית. אנחנו מקימים את האתרים, מקדמים אותם בתוצאות החיפוש ומשכירים אותם לעסקים רלוונטיים.
העסקים האמריקנים נהנים מזרם שוטף של לקוחות חדשים שמגיעים באמצעות האתרים שהם שוכרים, בתמורה הם מעבירים ישירות אליך דמי שכירות חודשיים של מאות דולרים.

עדיין נשמע מסובך? ככה זה עובד, שלב אחרי שלב:

שלב ראשון:

הנכס הדיגיטלי שלך נולד אחרי עבודת מחקר מעמיקה שלנו. אנחנו בוחנים נישות עסקיות שונות ואיזורים גיאוגרפיים ברחבי ארה"ב כדי למצוא נישה ואיזור גיאוגרפי מתאימים.

לצורך הדוגמא, אחרי המחקר נגלה שכדאי לנו להקים אתר אינטרנט בתחום של "אינסטלטור בוושינגטון", בגלל שמצד אחד יש הרבה אנשים שמחפשים אינסטלטור באיזור הזה, ומצד שני, יש הרבה אינסטלטורים שישמחו לעוד לקוחות.

שלב שני:

מזל טוב! הנכס שלך באוויר! אחרי המחקר שלנו, אנחנו נקים את האתר כדי שייראה ממש כאילו זה אתר של אינסטלטור שנותן שירות בוושינגטון.
בשלב הזה, הנכס שלך עדיין לא מניב רווחים. הסיבה לכך היא שיש המון אינסטלטורים בוושינגטון, וכרגע אף לקוח לא מגיע לאתר שלך, כי הוא רק נולד.

לכן, הצוותים שלנו מקדמים את האתר בשיטות מתקדמות, עד שהוא מגיע למקום הכי חשוב שיש לאתרי אינטרנט: למקומות הראשונים בגוגל!
עכשיו, כשמישהו בוושינגטון צריך אינסטלטור כי התפוצץ לו צינור בבית, הוא יחפש בגוגל בעל מקצוע מתאים, ויגיע לאתר שלך. הוא יוכל להשאיר פרטים או להתקשר לטלפון שמופיע באתר כדי להזמין אינסטלטור שיבוא מהר לתקן את הדליפה.

שלב שלישי:

עכשיו הגענו לקסם האמיתי: יש לך אתר אינטרנט שמקבל פרטים של לקוחות שצריכים שירות מסויים.

צוותי המכירות שלנו מאתרים עסקים שנותנים את השירות הספציפי, באיזור הגיאוגרפי המתאים. בדוגמא התייחסנו לאינסטלטור בוושינגטון, אבל יש לנו המון נישות ואיזורים גיאוגרפיים: התקנת בריכות בפילדלפיה, עורך דין בדאלאס, שיפוץ מטבח במיאמי ועוד ועוד ועוד…

אנחנו מציעים לעסקים האלה לשכור את האתר שלך תמורת דמי שכירות חודשית של מאות דולרים, בין 800 ל-1,500 דולר בממוצע.

העסק האמריקני נהנה מזרם שוטף של לקוחות חדשים בזכות האתר, והלקוחות שלנו נהנים מדמי שכירות שנכנסים לחשבון שלהם בלי שום מאמץ!

עדיין יש לך שאלות? הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שאנחנו שומעים הרבה:

הנכס שאתה רוכש הוא בעצם אתר אינטרנט נישתי שמקודם לתוצאות ראשונות בגוגל ולאחר מכן מושכר לבעל עסק רלוונטי.
אותו בעל עסק נהנה מזרם קבוע של לקוחות שחיפשו את השירות שהוא נותן, נכנסו לאתר שהשכרנו לו והשאירו שם פרטים.
מלבד ההכנסות החודשיות מהשכירות, הנכס עולה בערכו לאורך השנים ובכך אתם מרוויחים גם משווי הנכס שעולה וגם מהשכירות החודשית שמתקבלת.

אין ספק שפיתוח של נכסים דיגיטליים מניבים דורש המון ידע, מיומנות וניסיון. ברור לנו שאם היו לך את הידע והכלים, סביר שכבר היית עושה זאת בעצמך.
כאן אנחנו נכנסים לתמונה! אנחנו מתמחים בבנייה, קידום ותפעול מלא של נכסים דיגיטליים מניבים.
כל מה שנדרש ממך באמת לרכוש נכס ו-Digital Assets, כשותפה מלאה שלך בנכס תדאג להקמה שלו, קידום, תחזוקת והשכרת הנכס שלך באופן שוטף לאורך כל הדרך.

לאחר 11 שנות ניסיון בבנייה של נכסים דיגיטליים, אנחנו מאמינים שמצאנו את השיטה האופטימלית לייצר הכנסה.

כעת אנו רוצים להגדיל את תיק הנכסים שהחברה מנהלת ופשוט לשכפל את מה שכבר עובד כל כך טוב. על מנת לאפשר לנו לקחת את המודל שלנו לשלב הבא אנו פונים ללקוחות כמוך שישתתפו במימון השלבים ליצירת נכס דיגיטלי.

כך נוכל להיות שותפים שלך בנכס דיגיטלי חדש.

הנכסים הדיגיטליים שלנו מיועדים להיות מושכרים על ידי עסקיים קטנים ובינוניים בארצות הברית. מדובר בעסקים שזקוקים למספר לא גבוה של לקוחות בחודש, אך מצד שני – סכומי העסקאות שלהם גבוהים יחסית.

בין הנישות שבהן אנחנו פועלים תוכלו למצוא חברות להתקנת בריכות, שיפוץ מטבחים וחדרי אמבטיה, התקנת פאנלים סולאריים, עורכי דין, מנתחים פלסטיים ועוד נישות רבות אחרות.

בניית אתר וקידומו לתוצאות ראשונות בגוגל הוא תהליך לא פשוט. מלבד העובדה שהתהליך יקר מאוד ולוקח זמן רב, כאשר בעל עסק מעסיק חברת שיווק חיצונית שתקדם לו את האתר, אין לו שום התחייבות שאותה חברה באמת תדע להביא אותו לתוצאה הרצויה.
כאשר בעל עסק בוחר לקחת אתר מ-Digital Assets, הוא חוסך לעצמו עלויות גבוהות וזמן רב.
למעשה, השוכרים שלנו נהנים מזרם שוטף של לקוחות חדשים באופן מיידי, מכיוון שהם מקבלים אתר שכבר מקודם בתוצאות החיפוש ומקבל פניות מלקוחות מתעניינים איכותיים, שיכולים להכניס לו הרבה כסף.

הנכסים הדיגיטליים שלך נרשמים בבעלותך המלאה ברשם הדומיינים. בזכות העובדה שהנכס רשום על שמך, יש לך את היכולת למכור אותו בכל רגע נתון.

ממש כמו נדל"ן פיזי, גם לנכסים דיגיטליים יש שוק וניתן למכור ולקנות נכסים דיגיטליים קיימים. הנכסים שלנו נהנים מעליית ערך עם הזמן, בזכות הוותק שהם צוברים מול מנועי החיפוש ומול הגולשים.

במידה ויש לך שאיפה למכור את הנכס הדיגיטלי שלך, נוכל לסייע לך בנושא הזה כשותפים שלך, על מנת למקסם את רווחי המכירה.

יש כמה יתרונות מיסוי להכנסה מנכס דיגיטלי עם Digital Assets. מכיוון שההכנסות מגיעות מארה"ב, הן פטורות ממע"מ ואינן ממוסות כהשקעה אלא כהכנסה רגילה.

כאשר אנו מייצרים הכנסה פסיבית (שלא כדרך המעסיק) אנו נדרשים לדווח עליה עצמאית ולכן תידרשו לפתוח תיק מול מס הכנסה (עוסק פטור/מורשה/חברה).
מכיוון שמיסוי הוא עניין מאוד פרסונלי ומשתנה מאדם לאדם, אנו ממליצים תמיד להתייעץ עם רו"ח שלכם על מנת להבין את משמעויות המיסוי הנכונות לכם!

הצעד שלך להכנסה פסיבית מנכס דיגיטלית מתחיל כאן

השאר פרטים ונחזור אליך ונספר לך הכל על נכס דיגיטלי מניב