הכנסה פסיבית מנדלן: אתם עדיין מתעסקים בנדלן ישן? תכירו את עולם הנכסים הדיגיטליים

הכנסה פסיבית מנדלן
בזמן שהרבה ישראלים עדיין מחפשים הכנסה פסיבית מנדלן, הם מפספסים את ההזדמנות האמיתית לייצר הכנסה פסיבית מנכסים דיגיטליים. כל הפרטים כאן

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

המון ישראלים מתעניינים בהכנסה פסיבית מנדלן. זה נתפס כהשקעה די בטוחה, שנהנית גם מרווח פירותי וגם מרווח הוני בזכות עליית מחירי הדיור.

יחד עם זאת, כדי ליהנות מהכנסה פסיבית מנדלן, צריך בדרך כלל להשקיע הרבה כסף. הסיבה לכך היא שנכסים כאלה, בייחוד בישראל, נוטים להיות יקרים.

בנוסף, הרבה פעמים ההכנסה הפסיבית אינה כל-כך פסיבית. נניח שיש לך דירה איפשהו, והיא מושכרת ב-4,000 ש"ח בחודש.

אם אפילו נתעלם מהעובדה שבשביל שדירה להשכרה תייצר לך סכום כזה בכל חודש, המחיר שלה יהיה ככל הנראה כמה מיליונים טובים, הרי שיש הוצאות שונות ודברים שצריך לעשות.

לצורך העניין, מדי פעם צריך לבצע תיקונים בדירה, לתקן בעיות בצנרת או במערכת החשמל, לתקן דוד שמש או חשמל שנהרס וכו'.

המון ישראלים מחזיקים בדירות להשכרה, אך הם מגלים שהחלפה של צנרת בדירה בגלל ליקויים כאלה ואחרים עלולה לעלות כמו כמה חודשים טובים של שכירות.

הפיתרון: הכנסה פסיבית מנדלן דיגיטלי

ההתפתחות של עולם הדיגיטל, האינטרנט והשירותים המקוונים פתח לנו שער לעולם חדש ומגוון של נכסים דיגיטליים. מדובר בנכסים שיכולים לייצר לך הכנסה פסיבית ויש להם המון יתרונות לעומת נדלן רגיל.

בואו נתחיל מהמחיר. כבר ציינו את העובדה שכל דירה בישראל עולה במינימום קרוב למיליון שקלים. בדרך כלל, דירות כאלה מייצרות דמי שכירות של כ-2,000-2,500 ש"ח בחודש.

לעומת זאת, נכסים דיגיטליים יכולים להיות זולים הרבה יותר (ויש גם יקרים הרבה יותר). לשם הדוגמא, הנכסים הדיגיטליים של Digital Assets עולים כמה עשרות אלפי שקלים בודדים, ונכסים כאלה יכולים לייצר הכנסות של 1,500 דולר בחודש.

בנוסף, התייחסנו גם לעניין של הפסיביות שמוטלת בספק כשמדובר על נדלן פיזי. לעומת זאת, מי שרוכש נכס של דיגיטל אסטס נהנה משותפות עם חברה מקצועית שמנהלת את הנכס שלו מא' ועד ת'.

השותפות הזאת מבטיחה שמדובר בהכנסה פסיבית לחלוטין. אנחנו עושים את כל העבודה השחורה בשבילך.

למעשה, נכסים דיגיטליים מאפשרים לך לפזר את הכספים שלך בצורה טובה ורחבה יותר, גם כדי להגן עליהם וגם כדי ליהנות ממספר רב של נכסים מניבים.

רוצה לדעת עוד על הנכסים הדיגיטליים שלנו? אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, והנציגים שלנו ישמחו לענות על כל השאלות שלך.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...