הכנסה פסיבית מהבית: יש דבר כזה בכלל או שזו פנטזיה רחוקה?

הכנסה פסיבית מהבית
גם לך יש חלומות על הכנסה פסיבית מהבית? אחרי המאמר הזה, יכול להיות שהחלום הזה יהיה קרוב יותר מאי פעם

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

הכנסה פסיבית מהבית היא חלום של הרבה אנשים. בדמיון שלהם הם רואים את עצמם קמים באיזו שעה שבא להם, יוצאים למרפסת באיזה גורד שחקים במרכז הארץ ונהנים לשתות את הקפה מול מסך ענק של 100 אינץ'.

מבחינתם, יש להם איזו מכונה או רובוט שרק צריך פעם אחת ללחוץ על כפתור "צור לי הכנסה פסיבית" – וזהו, הכסף נכנס לחשבון הבנק בלי שום מאמץ נוסף.

אנחנו לא רוצים להרוס לך את החלומות, אבל אם גם בראש שלך יש פנטזיה כזאת, היא כנראה לא תתגשם. אף אחד לא המציא כפתור שמייצר הכנסה פסיבית בלחיצה אחת.

לפני שהפנטזיה הזאת נזרקת לפח, אפשר להגשים אותה עם שינויים קלים. במקום פנטזיה רחוקה – להפוך אותה לחלום קרוב.

כדי להבין איך לעשות את זה, איך ליהנות מהכנסה פסיבית בלי שום מאמץ, כדאי לך להכיר את הנכסים הדיגיטליים של Digital Assets.

הכנסה פסיבית מהבית עם הנכסים של Digital Assets

כדי לייצר הכנסה פסיבית מנכס דיגיטלי, לא מספיק ללחוץ על כפתור ולחכות. צריך להקים אתר, לקדם אותו, לגרום לו לייצר טראפיק ולבנות מודל רווח ברור.

אם לא בא לך ללמוד הקמת אתרים, קידום אתרים, מונטיזציה של נכסים דיגיטליים, זה בסדר גמור. אנחנו כאן בשבילך.

בפסקאות הקרובות נסביר לך בדיוק איך הנכסים שלנו מייצרים הכנסה, ומה נדרש ממך כדי ליהנות מהכנסה פסיבית מנכס דיגיטלי.

כשלקוח חדש מצטרף אלינו, הוא רוכש בעלות על נכס דיגיטלי. הבעלות הזאת אינה רק מילה שנזרקת לאוויר. כל דומיין (=כתובת של אתר), נרשם על שם של מישהו – אדם פרטי, תאגיד או כל גוף כזה או אחר.

הרישומים האלה מבוצעים על ידי רשם הדומיינים, שמשמש כ"טאבו" של אתרי האינטרנט בארץ ובעולם. ממש כמו שמי שרוכש דירה רושם אותה על שמו בטאבו, כך גם עם הנכסים הדיגיטליים שלנו.

לאחר מכן, אנחנו מקימים את האתר בתום בדיקה מדוקדקת ומחקר מקיף. האתרים שלנו הם אתרים בנישות של עסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית. לדוגמא: אתר למתקין בריכות בפילדלפיה.

את האתר הזה אנחנו מקימים ומקדמים בתוצאות החיפוש, עד שנוצר מצב שבו הוא מגיע לראש תוצאות החיפוש.

בשלב הזה, לקוחות קצה שמחפשים שירות בנישה העסקית הספציפית יכולים להיחשף לאתר שהקמנו, להיכנס אליו, להתרשם ולהשאיר פרטים כדי לקבל הצעת מחיר.

לצורך הדוגמא, בעלי בתים בפילדלפיה שרוצים להתקין בריכה בחצר האחורית שלהם, ייכנסו לגוגל ויחפשו "מתקין בריכות בפילדלפיה" (באנגלית, כמובן). אחרי שהם ילחצו "אנטר", הם יראו רשימת אתרים, ואת האתר שלנו בראש תוצאות החיפוש.

הם ייכנסו לאתר, ייתרשמו מהתמונות ומהתוכן, וישאירו פרטים או יתקשרו לטלפון שמופיע באתר.

אתרים שמייצרים דמי שכירות

כאן מגיע החלק היפה של האתרים שלנו. עבור חברה שבונה בריכות באיזור פילדלפיה (רק לשם הדוגמא), כל גולש שהשאיר פרטים או התקשר למספר הטלפון באתר יכול להוביל לעבודה של עשרות אלפי דולרים. לכן, חברות שונות מוכנות לשלם הרבה כסף תמורת פניות של לקוחות חדשים.

צוותי המכירות שלנו מאתרים חברות שעוסקות בתחומים האלה, ומציעים להן לשכור את האתר בדמי שכירות חודשיים. אתרים כמו שלנו מושכרים ב-800 עד 1,500 דולר בממוצע.

החברות האמריקניות נהנות מזרם שוטף של לקוחות חדשים בלי שום מאמץ שיווקי מצדם, הלקוחות שלנו נהנים מדמי השכירות שמועברים ישירות אליהם, ואנחנו נהנים משותפות בנכסים הדיגיטליים שלנו.

למעשה, הנכסים שלנו יוצרים משולש רווח שיש בו שלושה גורמים. מבחינת הלקוחות שלנו, מדובר בהכנסה פסיבית מהבית בזכות העובדה שפרט למימון הראשוני, הם לא צריכים לעשות כלום – אנחנו עושים את כל העבודה בשבילם.

אם אהבת את השיטה שלנו ובא לך ליהנות גם כן מנכס דיגיטלי שעובד בשבילך, אנחנו מזמינים אותך להשאיר את הפרטים והנציגים שלנו יצרו איתך קשר.

אם עדיין יש לך שאלות, מצוין! נשמח לענות על כל שאלה שנותרה ללא מענה. גם במקרה הזה, הנציגים שלנו ישמחו לענות על הכל אחרי שנקבל את הפרטים שלך בטופס כאן למטה.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...