נדלן דיגיטלי: מה זה הטרנד החם בעולם ואיך גם אני יכול ליהנות ממנו?

נדלן דיגיטלי
נדלן דיגיטלי זה המונח החם היום - הגיע הזמן שתבין בדיוק מה זה אומר ואיך גם אתה יכול לייצר מזה הכנסות

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

נדלן דיגיטלי הפך להיות מילת באזז שהפכה להיות שיחת הסלון בהמון בתים בישראל. הטרנד החם הזה לא משגע רק אותנו כאן בישראל, אלא הוא ה-דבר בכל רחבי העולם.

אבל מה זה בעצם נדלן דיגיטלי, למה כולם מדברים על זה והאם באמת אפשר להרוויח כסף אמיתי מהתחום הזה? השאלות האלה עולות אצל המון אנשים – וכאן במאמר הזה תקבלו את כל התשובות.

אנחנו מזמינים אותך לנשום עמוק ולצלול לתוך אחד התחומים החמים ביותר היום בארץ ובעולם – נכסים דיגיטליים מניבים.

מה זה נדלן דיגיטלי?

המונח הזה, או בכינויו האחר שלו "נכס דיגיטלי", מתייחס לאוסף של אפשרויות שונות להגיע לקהל רב בעזרת התקדמות הדיגיטל והאינטרנט.

לצורך העניין, מדובר באתר אינטרנט, חנות אמזון, דף פייסבוק, חשבון אינסטגרם, ערוץ יוטיוב, אפליקציה ועוד המון אפשרויות שונות.

כיום, כל אחד מהדברים שציינו בפסקה הקודמת יכול לייצר הכנסה.

איך נכס דיגיטלי יכול לייצר לי הכנסה?

יש כמה דרכים לייצר הכנסה באמצעות נדלן דיגיטלי, אך לכולן יש בסיס אחד משותף: קהל. העיקרון הבסיסי ביותר של נכס דיגיטלי מניב הוא הטראפיק, או תנועת הגולשים שמגיעה לנכס הזה.

לצורך ההדגמה, יש המון ערוצי יוטיוב ואתרי אינטרנט שמייצרים הכנסות על ידי הצגה של פרסומות. התוכן שלהם מושך גולשים וצופים שמוצגות להן פרסומות מותאמות עבורם. מהפרסומות האלה ניתן לייצר הכנסות.

שיטה נוספת לייצר הכנסה מנכסים דיגיטליים מניבים היא על ידי מכירה של מוצרים, או שיווק מוצרים של אחרים. לצורך הדוגמא, ניקח אתר שעוסק בטיולים ובמחנאות.

האתר הזה יכול לפרסם מאמר על חמישה אוהלים שמתאימים לטיולים במדבר, ולהציג בו אוהלים שונים. האתר יאפשר לגולשים לקנות את האוהלים האלה באתר עצמו, או שהוא יכול להפנות את הגולשים למקורות אחרים כמו אמזון. כל גולש שיבצע רכישה לאחר שהגיע מהאתר הזה – בעל האתר יקבל עמלה.

השיטה הזאת נקראת "שיווק שותפים" או "אפילייט מרקטינג".

עוד דרך לייצר הכנסות באמצעות נדלן דיגיטלי היא על ידי מכירה של לידים לעסקים, או השכרה של אתרי אינטרנט. מדובר בתחום שפחות מוכר להמון אנשים, אבל אנחנו בטוחים שכמו כולם – הוא ידהים אותך.

כדי להסביר את עולם הלידים והנכסים הדיגיטליים, נדמיין רגע מקרה שבו מישהו חוזר הביתה מיום שלם בעבודה, ומגלה שיש לו הצפה בגלל פיצוץ בצינור.

האיש הזה ייכנס לגוגל ויחפש אינסטלטור חירום שיוכל להגיע ולתקן את הנזילה. הוא כנראה ייכנס לאתר הראשון שהוא רואה מול העיניים, ויתקשר לטלפון שמופיע שם.

האתר הזה יכול להיות אתר ששייך לאינסטלטור שנותן שירות באיזור של הלקוח. אבל ייתכן גם מקרה שבו האתר הזה שייך ליזם דיגיטל, וכל פניה שמועברת אליו מגיעה אוטומטית לאינסטלטור שמשלם לאותו יזם על ההפניה של הלקוחות הפוטנציאליים.

ההפניה הזאת נקראת "ליד", ובעולם העסקים יש מחירים שונים ל"לידים" שונים, ובעזרת השוק הזה ניתן לייצר הכנסות מנדלן דיגיטלי.

איך אפשר להצטרף לטרנד החם הזה?

כדי ליהנות מהאפשרות לייצר הכנסה פסיבית מנדלן דיגיטלי, ניתן ללמוד את התחום ולייצר לעצמך נכס כזה, בין אם מדובר באתר אינטרנט, בחנות, בפרופיל ברשתות החברתיות או כל דבר כזה.

אבל יש דרך חכמה יותר – לחבור לחברה מקצועית שזה מה שהיא עושה מיומה הראשון. אנחנו ב-Digital Assets מעניקים לכל מי שרוצה את ההזדמנות ליהנות מהיתרונות המטורפים של נכסים דיגיטליים מניבים.

כל לקוח שלנו נהנה מבעלות על אתר לידים שאנחנו מקימים, מקדמים ומשכירים עבורו. אנחנו פועלים בצורה של שותפות עם הלקוחות שלנו, וכך הם יכולים לדעת שיש מאחוריהם חברה מקצועית שנותנת להם ראש שקט.

לפרטים נוספים על ההזדמנות הטובה ביותר ליהנות מנדלן דיגיטלי מניב, מלאו את פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...