איך לייצר הכנסה פסיבית באמצעות נכסים דיגיטליים מניבים: הכירו את Digital Assets

איך לייצר הכנסה פסיבית
אם שאלת את עצמך איך לייצר הכנסה פסיבית - הגעת למקום הנכון. במאמר הזה נסביר לך על השיטה שלנו לעשות את זה, ואיך גם אתה יכול ליהנות ממנה

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

אם שאלת את עצמך אי פעם איך לייצר הכנסה פסיבית – המאמר הזה בדיוק בשבילך! במהלך הדקות הקרובות תקבל הצצה לשיטת העבודה הייחודית והמקצועית של Digital Assets, ותכיר את הדרך החכמה עבורך ליהנות מהכנסה פסיבית מנכס דיגיטלי שעובד בשבילך.

חשוב לציין שבמאמר הזה נתייחס לסוג אחד של נכס דיגיטלי מניב. ישנם סוגים רבים ומדובר בתחום מגוון מאוד, אך אנחנו מעדיפים להתמקד בדרך שלנו ובשיטה שפיתחנו לייצר הכנסה באמצעות אתרי אינטרנט.

כדי שנוכל להגיע לעומק הדברים, כדאי לפתוח בתיאור מקרה שיעזור לך להבין בדיוק מה אנחנו עושים. נניח שיש לך רצון לשפץ את המטבח בבית.

בשלב מסוים נכנסת לגוגל וחיפשת "עיצוב מטבחים", או "שיפוץ מטבח בראשון לציון" או חיפושים דומים. אחרי החיפוש, תופיע לך רשימת אתרים. רוב הסיכויים שתיכנס לאתר הראשון, תתרשם מהעבודות שמופיעות בו ותשאיר פרטים כדי שיחזרו אליך ויתנו לך הצעת מחיר.

הנכסים שלנו – אתרי לידים

בכל הסיפור הזה שבו השארת פרטים כדי לקבל הצעת מחיר לשיפוץ מטבח – חשבת פעם של מי האתר הזה? הרי יכול מאוד להיות שמדובר באתר של חברה לשיפוץ מטבחים שקידמה אותו לתוצאה הראשונה בגוגל.

מצד שני, יכול להיות שמדובר באתר של יזם אינטרנט, שיצר אתר כזה, קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל ולאחר מכן יצר שיתוף פעולה עם חברה לשיפוץ מטבחים.

במסגרת שיתוף הפעולה הזה, אותו יזם יכול לקבל תשלום על כל ליד (פרטים של לקוח פוטנציאלי) שהוא מעביר לחברה לשיפוץ מטבחים, או שהחברה שוכרת ממנו את האתר בדמי שכירות חודשיים בתמורה לקבלת כל הלידים שמתקבלים מהאתר.

סיפור המקרה הזה הוא דוגמא של מה שאנחנו ב-Digital Assets עושים. לפני המון שנים גילה מייסד החברה, אסי אפשטיין, איך לייצר הכנסה פסיבית באמצעות אתרי לידים.

השיטה של Digital Assets: נתונים ומחקר מקדים

אנחנו מקימים אתרי לידים כאלה במגוון תחומים של חברות קטנות ובינוניות בארצות הברית. יחד עם זאת, חשוב לדעת שאנחנו לא בוחרים באקראי איזה אתר להקים.

לפני הקמה של כל אתר כזה, אנחנו עורכים סדרת בדיקות כדי לאתר את רמת התחרות על מונחי חיפוש שונים, לבדוק כמה חברות רלוונטיות לרכוש מאיתנו את הלידים ועוד המון מידע שמסייע לנו לקבל החלטה אם להקים נכס מסוים או להקים נכס אחר.

אנחנו עושים את כל הבדיקות האלה כדי לוודא שנוכל להשכיר את האתר במחיר גבוה יחסית.

איך לייצר הכנסה פסיבית גם בלי ידע מקדים

אוקי, אז הבנו איך השיטה עובדת: מקימים אתר בנישה של עסקים קטנים ובינוניים בארה"ב, מקדמים את האתר הזה ומוכרים את הלידים שמגיעים אליו.

אבל איך כל אחד יכול לקחת בזה חלק? צריך לדעת קידום אתרים? בניית אתרים או שיווק דיגיטלי?

לשמחתך, אין צורך לדעת שום דבר בשביל ליהנות מהיתרונות המשמעותיים של נכסים דיגיטליים. אם שאלת את עצמך איך לייצר הכנסה פסיבית – הנה התשובה שלך.

מי שמצטרף ל-Digital Assets נהנה מכמה יתרונות משמעותיים. הראשון בהם הוא בעלות על נכס דיגיטלי שנרשם על שמו ברשם הדומיין, שמשמש כ"טאבו" של אתרי האינטרנט בארץ ובעולם.

היתרון השני הוא השותפות שלנו בכל נכס. למעשה, מי שמצטרף אלינו נהנה משותפות עם חברה מקצועית שעושה עבורו את כל מה שצריך: אנחנו בונים את האתר, מקדמים אותו, מוצאים לו שוכר והופכים את האתר למכניס.

מבחינתך זה אומר הכנסה פסיבית לחלוטין, כי אנחנו עושים את כל העבודה.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...