קניית נכס דיגיטלי: 3 טיפים שחייבים להכיר לפני רכישת נכס דיגיטלי

קניית נכס דיגיטלי (1)
לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי וקונים נכס דיגיטלי - קראו את הטיפים האלה

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

קניית נכס דיגיטלי זו הזדמנות מצוינת ליהנות מהיתרונות של תחום הדיגיטל בכלל ושל תחום הנכסים הדיגיטליים בפרט. יחד עם זאת, בזמן שיש יזמים ואנשי דיגיטל שמכירים את התחום הזה היטב – רוב הציבור בישראל עדיין לא מבין לחלוטין את עולם הנכסים הדיגיטליים.

כאן תמצאו כמה טיפים חשובים לפני קניית נכס דיגיטלי, שיעזרו לכם להימנע מטעויות. אבל לפני הכל, כדאי להסביר רגע מה זה בכלל נכס דיגיטלי.

מה זה נכס דיגיטלי

נכס דיגיטלי זה מונח רחב שמכיל בתוכו המון אפשרויות. לצורך העניין, אתר אינטרנט, אפליקציה, פרופיל אינסטגרם, ערוץ יוטיוב הם סוגים נפוצים של נכסים דיגיטליים.

שימו לב שיש הבדל גדול בבעלות על הנכסים השונים: בזמן שערוצי יוטיוב, דפי פייסבוק או פרופילים באינסטגרם שייכים הלכה למעשה לענקיות הטכנולוגיה השונות – הרי שאתר אינטרנט יכול להיות בבעלות מלאה שלכם.

בעלות על אתר אינטרנט נעשית על ידי רישום של הדומיין (כתובת האתר) על שמכם ברשם הדומיין – ה"טאבו" של אתרי האינטרנט.

דבר נוסף שחשוב להכיר בתחום הנכסים הדיגיטליים הוא שישנם נכסים כאלה שמייצרים הכנסות בכל מיני דרכים. יש אתרי אינטרנט שמייצרים הכנסה מפרסומות שמוצגות לגולשים, יש נכסים שגורמים לעוקבים או לגולשים לרכוש מוצרים או שירותים שונים וכדומה.

מה חשוב לדעת לפני קניית נכס דיגיטלי

כפי שכבר ציינו, קניית נכס דיגיטלי היא הזדמנות מצוינת לייצר הכנסות נוספות ואפילו גבוהות יותר מאפיקים אחרים. אבל יש כמה דברים שכדאי לדעת כדי להימנע מטעויות.

כיצד הנכס מייצר הכנסה?

כפי שאמרנו, ישנן כמה דרכים שבהן נכס דיגיטלי מסוגל לייצר הכנסות. לפני שאתם נכנסים לקניית נכס דיגיטלי, חשוב שתבינו בדיוק כיצד הוא מייצר הכנסות.

אם ניסיתם להבין את מודל ההכנסות של הנכס ללא הצלחה – ייתכן שעדיף לוותר עליו ולחפש הזדמנות אחרת.

כמה השקעה הנכס דורש?

תחום הנכסים הדיגיטליים הוא רחב מאוד, ויש המון סוגים של נכסים כאלה. יש כאלה שמסוגלים לייצר הכנסה בצורה פסיבית יחסית, ויש כאלה שדורשים המון התעסקות.

לפני רכישה של נכס דיגיטלי, חשוב לבדוק מה הוא ידרוש מכם. לצורך הדוגמא, ישנם אתרי תוכן שמייצרים הכנסה מפרסומות. ייתכן שאתר כזה לא ידרוש הרבה התעסקות. לעומת זאת, רכישה של חנות איקומרס, כגון חנות באמזון, תדרוש הרבה יותר התעסקות בפיקוח על מערך השילוח ושירות הלקוחות.

בתוך כמה זמן הנכס צפוי להחזיר את עלות הרכישה?

השאלה הזאת נכונה לרכישה של כל נכס – בין אם מדובר בנכס דיגיטלי ובין אם מדובר בנכס פיזי, כמו דירה להשקעה.

כדאי לדעת שבעולם הנכסים הדיגיטליים יש אפשרויות מצויינות להחזיר את ההשקעה במהירות גבוהה הרבה יותר מאשר בנכסים פיזיים.

יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין את המספרים שעומדים מאחורי הנכס כדי, כמו שכבר אמרנו, להימנע מטעויות.

הפתרון המושלם למי שלא רוצה להיכנס להרפתאות

אם הגעת עד לכאן והמחשבה היחידה שנותרה לך בראש היא שזה נשמע מסובך ומורכב, כדאי לך להכיר את עולם הנכסים הדיגיטליים המנוהלים.

קניית נכס דיגיטלי של Digital Assets היא למעשה כניסה לשותפות עם חברה מקצועית ומובילה בתחומה. השותפות הזאת מאפשרת לך ליהנות מכל היתרונות של בעלות על נכס דיגיטלי מניב, בלי כל כאב הראש שכרוך בניהול והפעלה שלו.

מצד אחד, הנכס נרשם על שמך ברשם הדומיינים. מצד שני, אנחנו מקימים, מקדמים, מנהלים ומשכירים אותו במחיר הגבוה ביותר שאפשר.

כן, בעולם הנכסים הדיגיטליים ניתן לייצר הכנסה משכירות של אתרים, ממש כמו בנדל"ן פיזי. לפרטים נוספים על הנכסים שלנו, לחץ כאן.

ההכנסות מהאתר מחולקות שווה בשווה בינך לבין Digital Aseets. לכן, אנחנו דואגים כל הזמן שההכנסות של האתר יהיו כמה שיותר גבוהות.

רוצה לדעת עוד על ההזדמנות ליהנות מנכס דיגיטלי מניב? מלא את הפרטים בטופס כאן למטה וניצור איתך קשר בהקדם.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...