שאלות נפוצות

מהם הסיכונים שעלי לקחת בחשבון בעסקה? בכל עסקה יש סיכונים. הסיכון בעסקה הזאת הוא בינוני, מכיוון שגם אתר שלא מצליחים להשכיר (וזה משהו שיכול לקרות), יכול

Read More »

למה נכס דיגיטלי הוא ההכנסה הפסיבית הטובה ביותר ב-2021?

למה נכס דיגיטלי הוא הדבר הכי חכם לשנת 2021?

זה כבר כמעט עשר שנים שהריביות באפיקי חיסכון סולידיים – גורמים לנו להפסיד כסף. השקעה בבורסה היא מסוכנת ודורשת זמן לניהול תיק השקעות או כספים לתשלום עמלות למי שינהל את תיק ההשקעות שלכם – ורכישת דירה היא לא בתוך סל האפשרויות שאתם, משקיעים קטנים ובינוניים, רואים מולכם.

אומרים שהדבר הכי חכם לעשות הוא "לתת לכסף שלך לעבוד בשבילך" – אבל הכספים שלנו מובטלים. בעלי סכומים של עד 100,000 ₪ – פשוט לא רואים אלטרנטיבות לאפיקי חיסכון, שבסופו של יום, יגרמו לקרן שלכם לתפוח.

איך בכל זאת, במציאות של שנת 2020, נמצא דרך לייצר הכנסה פאסיבית, כזו שתספק רווחה כלכלית ועצמאות, מבלי לסכן את הכספים שלנו או "להיתקע" בחסכונות לעשרות שנים?

מה זה נכס דיגיטלי, ואיך כל אחד יכול להרוויח מזה?

איך משיגים עצמאות כלכלית?

בקצב החיים המודרני, עם יום עבודה שנמשך בישראל בממוצע מעל 9.5 שעות, עם בממוצע 126 שעות עבודה מעל ממוצע שעות העבודה במדינות ה – OECD בשנה (ששווים לעוד שלושה שבועות) – אנחנו, הישראלים, חיים בשביל לעבוד, יתר מאשר עובדים בשביל לחיות.

האם שיגרת החיים הזו מספקת?

רובינו נענה לשלילה על שאלה זו. הרוב המכריע, מנסה לצאת מאותו "מרוץ עכברים" – אבל לא יודע איך.

מעל 70% מאיתנו, מהעשירון הראשון ועד השביעי, מוציאים בממוצע בחודש יותר מאשר הם מרוויחים. בשגרת חיים שבה אתם תמיד צריכים יותר כסף – אולם לא מכירים דרך לייצר אותו בנוחות – איך תשיגו עצמאות כלכלית?

אנחנו שמחים לבשר – שיש לנו פתרון.

איך נראים הנכסים הדיגיטלים שלנו?

נכסים דיגיטליים מניבים מהווים מקור הכנסה פסיבית איכותית, עם אחוזי רווח גבוהים השקעות איכותיות בעלות אחוזי תשואה גבוהים ועלות נמוכה יחסית

איך לבחור בנכס דיגיטלי שייצר עבורכם כסף?

המטרה: להגדיל משמעותית את ההכנסה החודשית, מבלי להוסיף עומס על החיים העמוסים ממילא, כמו למשל בהתחייבות לעוד מישרה או עוד שעות נוספות.

האמצעי: יש רק אמצעי אחד שיכול להגדיל את ההכנסה מבלי להגדיל את מטל העבודה – והוא ערוצי הכנסה פסיבית. כיאה לחשיבה מערבית מותאמת למאה ה – 21, אנחנו מאמינים בנכסים דיגיטליים.

קבלו לפניכם, בלי הרבה הקדמות מיותרות, את המדריך הפרקטי והמעודכן, ליצירת ערוץ הכנסה פסיבית באמצעות נכסים דיגיטליים – החל מבחירת הנכס וכלה בקבלת הכנסות חודשיות קבועות ממנו.

אפיק ההכנסות החדש
נדל"ן דיגיטלי גורם לכסף שלך לעבוד בשבילך - בעשירית מהסכום של נדל"ן רגיל

השקעה בנדל"ן יקרה לכם? כך תרוויחו גם אם יש לכם רק עשירית מהסכום

תנו לנו להפתיע אתכם – "בהלת ההשקעה בנדל"ן" היא נטולת בסיס כלכלי.

בישראל, מאז ומעולם, הבסיס לרכישת נדל"ן היה בעיקרו רגשי. אנחנו, הישראלים, אוהבים להרגיש שיש ברשותנו נכס נדל"ני. בעולם, אגב, זה לא בדיוק ככה – רק כ – 40% מכלל בתי האב באירופה, למשל, הם בעלי הנכס שהם מתגוררים בו, וכל השאר – מתגוררים למשך כל חייהם בנכסים בשכירות.

מבחינה כלכלית נטו, אם תבחנו את האפשרויות הכי אטרקטיביות להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל, תגלו שהשקעה ממש טובה תביא עימה לא יותר מ – 4% תשואה – וזה, עוד לפני שאנחנו לוקחים בחשבון שאת החלק בעסקה שמומן על ידי הלוואת משכנתא תשלמו בתוספת בערך עוד 50% מהסכום שמימנתם בהלוואה (זו עלות ההלוואה במונחים נומינאליים, בממוצע כללי מאוד).