רעיונות להכנסה פסיבית: הכנסה נוספת בלי לעזוב את העבודה

רעיונות להכנסה פסיבית
אספנו לך 3 רעיונות להכנסה פסיבית, כולל השיטה שלנו לייצר ללקוחות הכנסה נוספת בלי שום מאמץ מצדם. חובת קריאה לכל מי שמחפש עוד הכנסה

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

במאמר הזה נספר לכם על 3 רעיונות להכנסה פסיבית, כולל הדרך שלנו לייצר ללקוחות שלנו הכנסה פסיבית בלי שום מאמץ מצדם. 

הרי בשורה התחתונה, כל אחד רוצה להרוויח עוד כסף, אבל לא כל אחד רוצה להחליף עבודה, למצוא עבודה נוספת או ללכת ללמוד מקצוע חדש. 

אז יאללה, בואו נצא לדרך כדי שתוכלו למצוא לעצמכם את הרעיון הטוב ביותר לייצר הכנסה נוספת בלי לעזוב את העבודה, למצוא עבודה חדשה או ללמוד מקצוע חדש מאפס.

3 רעיונות להכנסה פסיבית

גג סולארי:

המהפיכה הסביבתית שאנחנו נמצאים ממש שינתה את היחס של חברות רבות בעולם לעניין מקורות האנרגיה שלנו. לאט לאט, יותר ויותר מדינות, חברות ואפילו גופים פרטיים מעוניינים להפוך את מקורות האנרגיה שלהם למקורות נקיים ומתחדשים.

התקנת פאנלים סולאריים על גג של מבנה מגורים או מבני תעשייה ומסחר זו דרך נפלאה לייצר אנרגיה באמצעים ירוקים ומתחדשים – אנרגיית השמש. 

בנוסף, המדינה מאפשרת לכל מי שמייצר חשמל בעצמו, למכור עודפי חשמל לרשות החשמל. כך, כל אחד שיש לו גישה לגג פרטי, יכול להפוך לתחנת כוח קטנה, לייצר חשמל וליהנות מהכנסה פסיבית על ידי מכירת עודפי חשמל לרשות החשמל. 

בדרך זו, גם תוכלו לחסוך את עלויות החשמל החודשיות, וגם תוכלו ליהנות מהכנסה נוספת בלי שום מאמץ. 

יחד עם זאת, להתקנה של מערכת סולארית על גג הבית יש גם חסרונות. מדובר בהליך שדורש אישורים, תכנונים והליך בירוקרטי מורכב. בנוסף, עלות התקנת המערכת – למרות שבשנים האחרונות היא הצטמצמה מאוד – עדיין נותרה גבוהה עבור רבים. 

מדובר בהשקעה לזמן ארוך, שדורשת מדי פעם גם טיפולים, תיקונים וניקיונות של המערכת ושל הפאנלים. 

דירה להשקעה:

ישראלים רבים פונים לתחום הנדל"ן כאשר הם מחפשים רעיונות להכנסה פסיבית. על הנייר, השיטה פשוטה מאוד: רוכשים דירה להשקעה, אפילו תוך כדי לקיחת הלוואה או משכנתא, ומשכירים אותה. 

השאיפה היא שדמי השכירות גם יכסו את ההלוואה או המשכנתא, וגם יכניסו עוד כסף לחשבון הבנק. בנוסף, רבים סומכים על כך שערך הנכס יעלה, ואז מדובר ברווח נוסף במקרה של מכירה בעתיד. 

יחד עם זאת, גם לדירה להשקעה יש חסרונות. כדי לרכוש דירה כזאת, במיוחד בישראל, תאלצו לבוא עם כמה מאות אלפי שקלים מראש. 

התשואה על דירה להשקעה עומדת ברוב המקרים על כ-5%, ואסור לשכוח משהו נוסף: דירה דורשת התעסקות. 

לפעמים צריך לבצע תיקוני בצנרת, צבע, תיקוני חשמל ועוד. כמו כן, תמיד קיים החשש "ליפול" על שוכר לא טוב, שיהרוס את הדירה או יסרב להתפנות ממנה. 

נניח שרכשתם דירה בבניין ישן, ואחרי שנה תגלו שהצנרת לא טובה ויש להחליף אותה. עלות של החלפת צנרת בדירה עלולה להגיע לעשרות אלפי שקלים – לא כולל הפיצוי לדיירים שייאלצו לגור במשך כמה ימים בדירה אחרת. 

לכן, במקרים כאלה חשוב להיערך עם כסף ליום גשום, ולא להסתמך רק על דמי השכירות שיספיקו לכל התיקונים בכל שלב. 

נכס דיגיטלי:

מבין הרעיונות להכנסה פסיבית, לדעתנו המודל של נכס דיגיטלי הוא המודל העדיף. נכסים דיגיטליים היא הדרך שבה אנחנו מייצרים ללקוחות שלנו הכנסה פסיבית. 

נספר לכם בקצרה איך השיטה שלנו עובדת. כל לקוח שמצטרף אלינו, רוכש נכס דיגיטלי שנרשם על שמו. הנכסים שלנו הם אתרי אינטרנט שמיועדים לנישות של עסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית. 

השלב הראשון שלנו הוא מחקר – אנחנו בודקים לעומק באיזו נישה כדאי להקים אתר אינטרנט, והיכן – מבחינה גיאוגרפית. 

האתרים שלנו הם "אתרי לידים", בתחומים שונים. לדוגמא, אתר של "בונה בריכות בפילדלפיה". בהמשך המאמר תבינו בדיוק מה זה "אתר לידים".

את האתר הזה אנחנו מקימים ומקדמים עד שהוא מגיע לראש תוצאות החיפוש בגוגל. בשלב הזה, כל תושב בפילדלפיה שרוצה להתקין בריכה בבית שלו ומחפש בגוגל בעל מקצוע שעוסק בזה – נחשף לאתר שלנו. 

רבים מהם גם משאירים פרטים כדי לקבל הצעת מחיר ושירות. הפרטים האלה נקראים "ליד", ועבור בעל עסק, מדובר באפשרות לרווח גדול, מכיוון שמדובר בלקוח פוטנציאלי. 

בשלב הזה, צוותי המכירות שלנו מאתרים בוני בריכות רלוונטיים באזור, ומציעים להם לשכור את האתר בתמורה לדמי שכירות חודשית. 

בעלי המקצוע נהנים מזרם שוטף של לקוחות חדשים בלי מאמץ מצדם, הלקוחות שלנו – בעלי האתרים – נהנים מדמי שכירות שמגיעים ישירות אליהם.

ככה אנחנו ב-Digital Assets מייצרים ללקוחות שלנו הכנסה פסיבית בלי שום מאמץ מצדם. 

אם גם אתם חיפשתם רעיונות להכנסה פסיבית, אנחנו מקווים שאהבתם את הרעיון שלנו. אגב, אנחנו בטוחים שאחרי שתשאירו פרטים ותשוחחו עם נציגי המכירות שלנו, תגלו שהשיטה שלנו לייצר הכנסה נוספת היא שיטה מצוינת, שמתאימה לרבים.

הסיבה לכך היא העלות הנמוכה יחסית וההכנסות הגבוהות יחסית שאתרי לידים כאלה, בנישות שאנחנו עובדים בהם, מייצרים. 

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...