מקורות הכנסה נוספים בלי מאמץ: הכירו את הנכסים הדיגיטליים שלנו

מקורות הכנסה נוספים
כל אחד רוצה מקורות הכנסה נוספים שלא דורשים לעבוד יותר שעות או לרכוש מקצוע חדש. במאמר הזה תגלה איך נכסים דיגיטליים מייצרים הכנסה פסיבית אמתית

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

כל אחד בעולם היה רוצה מקורות הכנסה נוספים, אבל לא בכל מחיר.  להרוויח עוד כסף זה טוב ויפה, אבל הכנסה נוספת שדורשת עבודה קשה… זה כבר פחות מושך, נכון?

הרי יש לכל אחד מאיתנו את העבודה הקבועה שלו, זו שהוא קם בשבילה בבוקר, הולך למשרד וחוזר בשעות אחר הצהריים או בערב. 

העבודה הזאת היא ההכנסה הראשית. בלעדיה יהיה קשה מאוד להסתדר. 

לכן, גם מי שמחפש מקורות הכנסה נוספים, יעדיף למצוא הכנסות כאלה שלא דורשות הקרבה של שעות רבות מדי, או שדורשות לעזוב את העבודה הקיימת. 

זו הסיבה, אגב, שהרבה אנשים מחפשים איך לעשות כסף באינטרנט או איך לעשות כסף בפלאפון בשעות הפנאי. 

על פניו, יש מי שיגיד שאין דבר כזה הכנסה נוספת שתיכנס לחשבון הבנק שלנו בלי לעבוד קשה. המשוואה של עבודה קשה היא הדרך היחידה לעשות כסף הייתה נכונה בעבר, אבל היום אנחנו כבר יודעי שלא מי שעובד קשה מרוויח יותר, אלא מי שעובד חכם. 

מקורות הכנסה נוספים בלי לקרוע את עצמך – יש דבר כזה בכלל?

כן, וזה לא דבר חדש בכלל. המון אנשים משקיעים בבורסה, והרבה מהם מייצרים מזה הכנסות לא רעות. יש מי שמייצר לעצמו הכנסה נוספת באמצעות נדל"ן, כמו דירות להשכרה. 

הכנסה פסיבית, או מקורות הכנסה נוספים שלא דורשים מאמץ רב, בזבוז זמן או רכישה של מקצוע חדש, הופכים להיות נפוצים יותר ויותר. 

הסיבה לכך, אגב, פשוטה: התקדמות הטכנולוגיה, ועידן המידע והדיגיטל שכולנו חיים בו. עולם האינטרנט פתח לכולם עוד אינספור הזדמנויות לייצר הכנסה נוספת בלי לוותר על אורח החיים שלהם. 

עולם הדיגיטל מתאים גם למי שאין לו ניסיון בתחום?

כדי לענות על השאלה הזאת, תרשו לנו להתייחס לתחומים אחרים שבהם אפשר לייצר הכנסה נוספת, כמו בורסה או נדל"ן. 

האם כל מי שמשקיע בבורסה או שרכש לעצמו דירה להשקעה יודע איך לנתח שווקים ומדדים, או יודע לבנות בעצמו דירה?

ברור לכל אחד שהתשובה שלילית. לא כל מי שמשכיר דירה ונהנה משכר דירה שנכנס לחשבון הבנק שלו בכל חודש יודע איך לעבוד בתחומים האלה. 

גם עולם הדיגיטל מלא באפשרויות שונות ליהנות ממקורות הכנסה נוספים גם בלי להתמקצע בתחום הזה. סקרנים? קבלו את השיטה של Digital Assets לייצר ללקוחות שלנו הכנסה פסיבית מנכסים דיגיטליים מניבים. 

לפני הכל, חשוב להבין שהנכסים הדיגיטליים שאנחנו מייצרים, מניבים הכנסות על ידי השכרה של אתרים. כן, ממש כמו נדל"ן פיזי שמרוויח דמי שכירות, כך גם הנכסים הדיגיטליים שלנו. 

נכסים דיגיטליים מניבים – איך זה עובד?

כאשר מצטרף אלינו לקוח חדש, הוא רוכש בעלות בלעדית על נכס דיגיטלי. הנכסים שלנו הם אתרים בנישות של עסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית. 

רק לשם ההסבר, ניתן דוגמא של עסק קטן בארה"ב – אינסטלטור במיאמי. אנחנו מקימים אתר אינטרנט שנראה ממש כאילו הוא שייך לאינסטלטור, או לחברה של שרברבים שפועלת באיזור מיאמי, פלורידה.

את האתר הזה אנחנו מקדמים בתוצאות החיפוש של גוגל, עד שנוצר מצב שבו כל מי שנמצא במיאמי ומחפש בגוגל אינסטלטור – יראה את האתר שלנו. 

הוא יוכל להיכנס אליו, להתרשם מהמקצועיות של אותו "אינסטלטור", להשאיר פרטים באתר או להתקשר לטלפון שמופיע שם. 

בשלב הזה, שבו האתר נמצא במקומות הראשונים בגוגל וכבר מתחיל לקבל פניות של לקוחות פונטציאליים, צוות המכירות שלנו מאתר אינסטלטורים שפועלים באיזור מיאמי, ומציע לו לשכור מאיתנו את האתר בתמורה לדמי שכירות חודשיים. 

אותה חברת אינסטלטורים במיאמי ששוכרת מאיתנו את האתר, נהנית מזרם שוטף של לקוחות חדשים בלי שום מאמץ. החברה לא צריכה לשווק את עצמה, כי אנחנו מביאים לה לקוחות חמים.

דמי השכירות האלה מועברים ישירות אל הלקוח שלנו, בעל האתר. אתרים כמו שלנו מייצרים דמי שכירות בגובה של בין 800 ל-1,500 דולר בחודש. 

אגב, בעל האתר לא צריך לעשות שום דבר כדי שהאתר שלו, או האתרים שרכש, יהפכו למקורות הכנסה נוספים. הרי אנחנו עושים את כל העבודה בשבילו!

למעשה, כל לקוח שלנו הוא גם שותף. אנחנו שותפים בכל נכס שאנחנו מייצרים, ומביאים את המקצועיות, הניסיון ואת המערכת שהופכת אתרי אינטרנט לרווחיים מאוד. 

השותפות הזאת מייצרת ללקוחות שלנו שקט נפשי וביטחון מלא שיש אנשי מקצוע בכל רחבי העולם שפועלים לילות כימים כדי להפוך את האתרים האלה למקורות הכנסה נוספים שמייצרים הכנסות כמה שיותר גבוהות. 

ככל שאנחנו נרוויח יותר, כך גם הלקוחות שלנו מרוויחים יותר – וגם העסקים בארצות הברית. למעשה, מדובר במשולש רווח שבו יש שלושה מנצחים: אנחנו, הלקוחות שלנו, והעסקים בארה"ב.

כדי לייצר מקורות הכנסה נוספים, לא צריך לעזוב את העבודה, ללמוד מקצוע חדש או לעבוד שעות נוספות. אפשר פשוט להצטרף ל-Digital Assets וליהנות מ"נדל"ן מסחרי דיגיטלי" שעובד בשבילך. 

היתרון של נכסים דיגיטליים על פני נדל"ן פיזי הוא המחיר. עלויות של נדל"ן פיזי כוללות את עלות האדמה, חומרי בניין, פועלים, אישורים, מהנדסים ואדריכלים. 

נכסים דיגיטליים מאפשרים יצירה של הכנסות גבוהות בלי הוצאות משמעותיות כמו נדל"ן רגיל. זו אחת הסיבות שהלקוחות שלנו ממש אוהבים את הנכסים שלנו. מדובר בעלות רכישה קטנה יחסית, ובהכנסות משמעותיות יותר מכל אפיק אחר שבו ניתן לשים את הכסף. 

המוטו שלנו ב-Digital Assets הוא "נכס דיגיטלי שעובד בשבילך", ואנחנו מתכוונים לזה. הלקוחות שלנו נהנים מהכנסה פסיבית בלי שום מאמץ מצדם.

רוצה ליהנות גם ממקורות הכנסה נוספים ומהכנסה פסיבית מנכסים דיגיטליים? צור איתנו קשר והנציגים שלנו יסבירו לך בטלפון את כל מה שצריך לדעת.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...