מה זה נכס דיגיטלי, ואיך אתה יכול להרוויח ממנו?

נכס דיגיטלי, הכנסה פסיבית

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

מה זה נכס דיגיטלי, ואיך אתה יכול להרוויח ממנו?

איך משיגים עצמאות כלכלית?

בקצב החיים המודרני, עם יום עבודה שנמשך בישראל בממוצע מעל 9.5 שעות, עם בממוצע 126 שעות עבודה מעל ממוצע שעות העבודה במדינות ה – OECD בשנה (ששווים לעוד שלושה שבועות) – אנחנו, הישראלים, חיים בשביל לעבוד, יתר מאשר עובדים בשביל לחיות.

האם שיגרת החיים הזו מספקת? 

רובינו נענה לשלילה על שאלה זו. הרוב המכריע, מנסה לצאת מאותו "מרוץ עכברים" – אבל לא יודע איך. 

מעל 70% מאיתנו, מהעשירון הראשון ועד השביעי, מוציאים בממוצע בחודש יותר מאשר הם מרוויחים. בשגרת חיים שבה אתם תמיד צריכים יותר כסף – אולם לא מכירים דרך לייצר אותו בנוחות – איך תשיגו עצמאות כלכלית?

אנחנו שמחים לבשר – שיש לנו פתרון. 

קראו עוד, ולמדו כיצד לייצר ערוץ של הכנסה פאסיבית קבועה ונטולת סיכון – אתם מוזמנים להתחיל עכשיו.

מהירי החלטה? לעוד פרטים – צרו איתנו קשר כעת והתחילו לבנות לעצמכם רווחה ועצמאות כלכלית.

הסוד לרווחה כלכלית – יש רק דרך אחת לעשות זאת

כשאתם מוכרים שעת עבודה שלכם במחיר פחות או יותר קבוע, וביממה אחת גם לכם, כמו לנו, יש רק 24 שעות (כאשר לפחות חלק מהן תיאלצו לבלות בטיפול בעצמכם) – התקרה לגובה ההכנסות שלכם היא אלמנט בלתי מנוצח. אתם *לא יכולים* לאפשר לעצמכם עוד שעות עבודה ביממה, ואתם גם לא יכולים להגדיל באופן פתאומי את גובה השכר שלכם לשעה, מבלי להשקיע ביצירת מקורות הכנסה, לימודים או העלאת הערך של שעת העבודה שלכם בדרך אחרת.

כך, אתם רואים מולכם אפשרויות קשיחות למדי לגובה ההכנסה שאתם מסוגלים לייצר.

זהו אותו "מרוץ עכברים" ללא סוף, שאינו מאפשר הגדלת הכנסה ואינו מאפשר יציאה ממעגל העובדים שגובה ההכנסה שלהם אינו מספיק ביחס להוצאות השוטפות. 

יש רק דרך אחת להעלות את ההכנסות החודשיות שלכם מבלי להשקיע עוד שעות (שאין לכם) בעבודה – אנחנו מדברים, כמובן, על יצירת אפיקים ריאליים של הכנסה פאסיבית

הכנסה פאסיבית – הקסם של יותר הכנסה, בפחות שעות

הכנסה פאסיבית היא הדרך שלכם לייצר יותר הכנסה בכל חודש – בלי לעבוד יותר. ערוצי הכנסה פאסיבית ינבעו מכל נכס שיש ברשותכם ושאתם יכולים לגרום לו "לעבוד עבורכם", ולייצר כספים – מבלי שאתם תשקיעו זמן או משאבים אחרים בפעילותו. 

ערוצים מוכרים לדוגמה של הכנסה פאסיבית הם דמי שכירות מדירה להשקעה שבבעלותכם, חנות מקוונת שמוכרת מוצרים גם בלי נוכחותכם 24/7, ספר דיגיטלי שנמכר באופן חופשי ממאמץ והשקעה שלכם, וכדומה. 

חשוב לשים לב, כי כל ערוצי ההכנסה הפאסיבית דורשים מאמץ ו/או השקעה כספית על מנת לייצר אותם – אולם מרגע שהם מחזקתכם, הם מייצרים הכנסה חודשית נוספת, ללא מאמץ (או כמעט ללא מאמץ).

נכס דיגיטלי של Digital Assets – מהערוצים המוצלחים להכנסה פסיבית קבועה

בדוגמאות המופיעות לעיל של ערוצי הכנסה פאסיבית, נדרשת השקעה משמעותית ביצירת הערוצים השונים. זו עשויה להיות השקעה כספית (כמו למשל ברכישת נדל"ן), השקעה מהותית של זמן (כמו למשל בכתיבת ספר) וכדומה. 

אפשרות נוספת ליצירת ערוץ הכנסה פאסיבית – היא על ידי רכישת נכס דיגיטלי שכבר עובד. נכסים דיגיטליים הם בעיקר אתרי אינטרנט (כמו דפים לאיסוף לידים), שניתן להשכיר באופן חודשי – וכך לגרוף רווחים קבועים. 

ייצור נכס דיגיטלי דורשת זמן וידע – הקמת הנכס הדיגיטלי וקידומו לכדי נכס שמזרים אליו תנועת גולשים רלוונטיים רבה ואף מייצר הכנסה חודשית שעוזרת באופן משמעותי לצמצם את הפער בין ההכנסות להוצאות – לטובת ההכנסות.

במקרים אטרקטיביים במיוחד, מי שבוחרים בהקמת ערוץ של הכנסה פאסיבית – חוברים יחד לקבוצה שיש בה מי שאחראיים על הקמת הנכס הדיגיטלי, בתמורה לתשלום עבור בעלות על הנכס.

איך בעצם נכסים דיגיטליים מייצרים הכנסה?

היום, קשה מאוד למצוא עסקים מצליחים, שאין להם נוכחות באינטרנט. רשת האינטרנט מאפשרת הגדלה דרמאטית של פוטנציאל העבודה עבור כל עסק, קטן כגדול. הנוכחות האינטרנטית היא בבחינת הכרח, וקידום האתר יכול להביא אל העסק כמות אדירה של עסקאות נוספות שבלתי אפשרי להגיע אליהם על ידי נוכחות פיזית בלבד (כמו למשל בחנות בקניון). 

נכס דיגיטלי מאפשר:

חשיפה לכל לקוח, בכל מקום, על פי תחומי העניין והחיפושים שלו

פעילות העסק מסביב לשעון, 24/7, ללא מעורבות או נוכחות שלכם בפעילות

פילוח ופניה ללקוחות פוטנציאליים על ידי פרסום חומרים וקידום הנכסים הדיגיטליים – במנועי חיפוש, ברשתות החברתיות ובתכני וידאו למשל

אם לכם יש עסק – אתם יכולים לנצל את אינסוף האפשרויות של רשת האינטרנט ולהקים לעצמכם נכס דיגיטלי שיגדיל כמעט מיידית את ההכנסות שלכם. אולם האפשרויות ליצירת ערוץ הכנסה פסיבי ואפקטיבי באינטרנט אינן עומדות רק בפני מי שיש להם עסקים – גם מי שאין להם עסקים, יכולים היום לבנות נכסים דיגיטליים יעילים – ולהשכיר אותם לבעלי עסקים תמורת דמי שכירות חודשית גבוהים.

השכרת נכסים דיגיטליים – אפשרות גאונית להכנסה פסיבית

אם תתבוננו בכל עסק שעובד, תגלו כי בין 10% ל – 40% מהרווחים – מושקעים בשיווק, פרסום וקידום מכירות. בעלי עסקים קטנים ובינוניים משוועים לערוצי קידום מכירות אפקטיביים – וכאן נכנסים הנכסים הדיגיטליים שלנו לתמונה. 

אנשים שאינם מעוניינים לפתוח עסק משל עצמם, מוזמנים לייצר נכסים דיגיטליים שעובדים. נכסים דיגיטליים כאלה, הם מקודמים (עד שהם מופיעים בעמוד הראשון של מנועי החיפוש בביטויי חיפוש אטרקטיביים), והם מייצרים תנועה ופניות מרובות לבעלי העסק.

בתמורה לשימוש בנכסים מקודמים כאלה, המייצרים עשרות עסקאות בשווי של אלפי דולרים – בעלי העסק ישמחו לשלם לכם דמי שכירות חודשית – ולהימנע מהניסיון לייצר בעצמם נכסים דיגיטליים דומים שיעבדו פחות טוב.

רגע לפני שאתם מפשילים שרוולים – למה כדאי שאנשי מקצוע יקימו את הנכס הדיגיטלי שלכם

היום, קל מאוד להקים עמוד ברשת – אבל אם לא מדובר בנכס דיגיטלי מקצועי, ההשקעה, הזמנים והכספים פשוט ירדו לטמיון. מי שיודעים להקים נכסים דיגיטליים יעילים, שולטים ברזי הקידום בפלטפורמות השונות ברשת ולא רק זאת – גם תהליך ההקמה של העמודים כולל היבטים מקצועיים (כמו קוד קל ומיועד לקידום, תכונות רספונסיביות, והנעה לפעולה) – שיאפשרו למקסם את כמות הלידים של כל נכס דיגיטלי.

על כן – מוטב לרכוש נכס דיגיטלי יעיל, מאשר לנסות לבנות אחד כזה בעצמכם. בעיקר בשוק הבין לאומי באנגלית – הסיכויים להצליח ליצור נכס דיגיטלי שיימכר ויביא תועלת לארגונים אחרים – הוא נמוך.

רכישת נכס דיגיטלי מניב – הדרך שלך ליהנות מהכנסה פסיבית

היום, מציעה Digital Assets רכישת בעלות על נכסים דיגיטליים בסכום התחלתי של כ –30 אלף ₪. אותם נכסים דיגיטליים מושכרים לבעלי עסקים תמורת 2,000 – 5,000 ₪ בחודש (ומייצרים להם עסקאות בשווי מוערך של כ – 20,000 ₪ ויותר בכל חודש).

בחישוב פשוט, ניתן לראות כי מדובר בהזדמנות להכנסה יציבה, עם ביקוש קשיח שלא נגמר, וכמובן, שניתן לרכוש עוד ועוד נכסים דיגיטליים, ליצירת ערוצי הכנסה פסיבית שיאפשרו לכם עצמאות כלכלית, רווחה, ואפילו הגשמת חלומות. 

עם אפשרות יעילה כל כך לערוץ הכנסה פסיבית – כדאי שתתקשרו אלינו כעת לפרטים נוספים. נשמח לעמוד לרשותכם!

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...