למרות הקורונה: הביקוש לגגנים בארצות הברית ממשיך להיות גבוה

בין האתרים שאנחנו מקימים, יש הרבה אתרים לגגנים (מתקני גגות). למרות הקורונה, יש להם המון עבודה ורבים מהם אפילו מחפשים עובדים. איך זה קורה? כל הפרטים בכתבה

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

אחד המקצועות שזוכים היום לדרישה גבוהה הוא דווקא גגנים. כך עולה מנתונים של "Better Business Bureau", ארגון שמסייע לעסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית ובקנדה. 

על פי נתוני הארגון, בכל יום נעשים לא פחות מ-17 אלף חיפושים באתר הארגון אחר גגנים בכל רחבי אמריקה הצפונית. בשנה שעברה, אגב, נעשו באתר הארגון לא פחות משישה מיליון חיפושים אחר גגנים מקצועיים. 

עוד עולה מנתוני ארגון העסקים כי עלות פרויקטים לתיקון גגות עומדת על כ-8,000 דולר בממוצע. מכיוון שבדרך כלל חברות הביטוח משלמות את רוב הסכום – לגגנים יש הרבה עבודה גם בימים כאלה, שבהם הקורונה פוגעת בבעלי עסקים רבים. 

בזכות העובדה שהתשלום מבוצע על ידי חברות הביטוח ולא על ידי בעלי בתים פרטיים, פרנסתם של גגנים רבים לא נפגעה כלל, לעומת הרבה תעשיות אחרות שנפגעו בצורה כזו או אחרת בשל משבר הקורונה שפוקד את העולם.

בזמן שבכל העולם אנשים פוחדים על מקום העבודה שלהם, על המשכורת ועל ההשקעות שלהם – הנתונים האלה מדגישים את היתרון בבעלות על הנכסים הדיגיטליים של Digital Assets. גם בימים כאלה, יש אלפי גגנים בארצות הברית שהיו שמחים לשכור אתר בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל. 

אתר כזה יכול להביא להם זרם קבוע של לקוחות חדשים. עבור לקוחות Digital Assets, המשמעות היא שהאתר שלהם צפוי להיות מושכר במהירות, גם בתקופה כזאת. 

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...