למה נכס דיגיטלי הוא ההכנסה הפסיבית הכי חכמה לשנת 2020?

נכס דיגיטלי, הכנסה פסיבית

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

למה נכס דיגיטלי הוא ההכנסה הפסיבית הכי חכמה לשנת 2020?

זה כבר כמעט עשר שנים שהריביות באפיקי חיסכון סולידיים – גורמים לנו להפסיד כסף. השקעה בבורסה היא מסוכנת ודורשת זמן לניהול תיק השקעות או כספים לתשלום עמלות למי שינהל את תיק ההשקעות שלכם – ורכישת דירה היא לא בתוך סל האפשרויות שאתם, משקיעים קטנים ובינוניים, רואים מולכם. 

אומרים שהדבר הכי חכם לעשות הוא "לתת לכסף שלך לעבוד בשבילך" – אבל הכספים שלנו מובטלים. משקיעים בסכומים של עד 100,000 ₪ – פשוט לא רואים אלטרנטיבות לאפיקי חיסכון, שבסופו של יום, יגרמו לקרן שלכם לתפוח. 

איך בכל זאת, במציאות של שנת 2021, נמצא דרך לייצר הכנסה פאסיבית, כזו שתספק רווחה כלכלית ועצמאות, מבלי לסכן את הכספים שלנו או "להיתקע" בחסכונות לעשרות שנים? 

יש דרך אחת, שמציעה את כל היתרונות האלה: הוצאה נמוכה (כ-30 אלף ש"ח), היא מאפשרת לכם לרכוש נכס שישלם שכירות חודשית, כלומר הכנסה חודשית פסיבית (בסכומים לא מבוטלים בכלל) וגם מאפשרת נזילות ועליית ערך.

אנחנו מדברים על נכסים דיגיטליים – אתרי אינטרנט, שמייצרים הכנסה לבעלי עסקים, וגם לבעליהם – אלו אתם. למעשה, אנחנו מדברים על הכנסה מנכס דיגיטלי שמרכז פניות רבות מלקוחות פוטנציאליים (מה שנקרא בשפה המקצועית "לידים"), בנייה חכמה שלו, קידומו – והשכרה חודשית שלו לעסקים בתחום. 

התשלומים החודשיים מהשכרת נכס דיגיטלי כזה יגיעו עד ל – 1,500 דולרים אמריקאיים בחודש. בעלי העסקים ישלמו סכומים אלה בשמחה, מפני שנכס מקודם היטב מאפשר הגדלת מחזורי המכירות של העסק בסכומים גדולים הרבה יותר מזה. חצי מגובה ההכנסה החודשית – מגיעה ישירות אל חשבון הבנק שלכם, והחצי השני אל השותפים שלכם, המקדמים את הנכס הדיגיטלי ומתחזקים אותו באופן שוטף.

בשורה התחתונה – אתם, בעלי הנכס, לא נדרשים לעשות כלום. 

כל הפרטים על הדרך הכי חכמה ליהנות מהכנסה פסיבית בשנת 2021, נכסים דיגיטליים – כאן לפניכם.

למה נכס דיגיטלי הוא הוצאה טובה יותר ביחס לכל הוצאה אפשרית אחרת?

הנה היתרונות של רכישת נכס דיגיטלי:

כמעט ואין סיכון – מדובר ברכישה בטוחה, בעלת ביקוש גבוה וקשיח, שלא תאבד מערכה.

אתם לא צריכים לדעת כלום, לנהל את הנכס או להשקיע בו משאבים. ניהול הנכס מבוצע על ידי חברת קידום אתרים מקצועית – השותפה שלכם בנכס.

סכום ההוצאה הראשוני הוא נמוך – כמה עשרות אלפי שקלים בלבד. עם זאת, אתם מוזמנים לבחור להקים רשת של נכסים דיגיטליים, ובכך לייצר הכנסה פסיבית חודשית גבוהה יותר.

כמה בדיוק מרוויחים מנכס דיגיטלי?

בניגוד לניהול תיק השקעות, פיקדונות בבנק או רכישת מט"ח – רכישה של נכסים דיגיטליים אינה מסוג אלה הצוברות ריביות – אלא היא מייצרת לכם הכנסה חודשית קבועה, בדמות דמי השכירות של בעלי עסקים את הנכסים הדיגיטליים שלכם.

גובה דמי השכירות החודשיים, עבור נכסים דיגיטליים באנגלית המציעים איסוף לידים ללקוחות בשוק האמריקאי נע בדך כלל בין 800 ל – 1,500 דולרים – גובה השכירות משתנה בהתאם לתחומי העיסוק וגובה הרווחים הפוטנציאליים שהכנס הדיגיטלי שלכם יסייע לבעל העסק שישכיר אותו לגרוף. 

כשמחשבים את כל הסכומים האלה ואת כל היתרונות של בעלות על נכס דיגיטלי מניב, מבינים מהר מאוד שהנכסים האלה הם האלטרנטיבה הטובה ביותר העומדת בפני בעלי סכומים קטנים ובינוניים כיום.

Digital Assets, השותפים החדשים שלכם

Digital Assets מתמחה בקידום פלטפורמות מקוונות ובשנים האחרונות עוסקת בהקמת נכסים דיגיטליים, קידומם והשכרתם לעסקים בארצות הברית ובאירופה. הנכסים הדיגיטליים של Digital Assets, המקודמים באופן שוטף, אוספים אלפי לידים בכל חודש – ומגדילים לבעלי העסקים השוכרים אותם את המחזור העסקי באופן דרמאטי.

כל הנכסים הדיגיטליים מושכרים לטווח ארוך בעלות חודשית בהוראת קבע, של בין 800 ל – 1,500 דולרים. 

אתם, הבעלים החדשים של הנכסים הדיגיטליים, רוכשים נכס דיגיטלי והופכים השותפים שלנו. אנחנו חולקים בהכנסות מן האתר שווה בשווה.

איך מתקדמים?

אם גם אתם השתכנעתם כי רכישה של נכס דיגיטלי היא אפיק ההכנסה הפסיבית המושלם עבורכם, במחיר נמוך, בביטחון גבוה ובהכנסה חודשית קבועה – צרו עימנו קשר ואפשרו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם – עוד היום!

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...