השקעה בנדל"ן יקרה לכם? כך תוציאו עשירית מהסכום על נכס דיגיטלי

נכס דיגיטלי, הכנסה פסיבית

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

השקעה בנדל"ן יקרה לכם? כך תוציאו עשירית מהסכום – ותרוויחו כאילו אתם בעלי דירה במרכז העיר

תנו לנו להפתיע אתכם – "בהלת ההשקעה בנדל"ן" היא נטולת בסיס כלכלי. 

בישראל, מאז ומעולם, הבסיס לרכישת נדל"ן היה בעיקרו רגשי. אנחנו, הישראלים, אוהבים להרגיש שיש ברשותנו נכס נדל"ני. בעולם, אגב, זה לא בדיוק ככה – רק כ – 40% מכלל בתי האב באירופה, למשל, הם בעלי הנכס שהם מתגוררים בו, וכל השאר – מתגוררים למשך כל חייהם בנכסים בשכירות. 

מבחינה כלכלית נטו, אם תבחנו את האפשרויות הכי אטרקטיביות להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל, תגלו שהשקעה ממש טובה תביא עימה לא יותר מ – 4% תשואה – וזה, עוד לפני שאנחנו לוקחים בחשבון שאת החלק בעסקה שמומן על ידי הלוואת משכנתא תשלמו בתוספת בערך עוד 50% מהסכום שמימנתם בהלוואה (זו עלות ההלוואה במונחים נומינאליים, בממוצע כללי מאוד).

אם מרחיבים את החשיבה ומחפשים כל סוג של נדל"ן ולאו דווקא בישראל – אפשר להגיע, אם באמת מצאתם את ההשקעה הטובה ביותר השנה, לתשואה של עד 10% – לא יותר מזה. זאת, תוך שאנחנו זוכרים כי הכספים המושקעים בנכס איבדו את נזילותם, ובהנחה שכל השקעה שנבצע ממומנת בעזרת הון אישי – בלי לקחת בחשבון את העלויות הגבוהות של הלוואות למימון העסקה.

בסופו של יום, אם ניקח בחשבון השקעה של מיליון שקל על תשואה של 4%, אנחנו מקבלים הכנסה נטו של כ – 3,300 ₪ בחודש. אם נטלתם הלוואתם משכנתא למימון הרכישה – חלק מההכנסה יוקצה לתשלומים בעד ההלוואה. כמה נשאר לכם בסופו של יום ביד, להגדלת ההכנסה החודשית והקטנת הפערים בין ההכנסות להוצאות? כנראה שלא הרבה. 

יש אלטרנטיבות שמספקות יותר תשואה, בפחות השקעה!

אז, מעבר לתחושת ההישג שברכישת נכס נדל"ני – אנחנו מגלים כי מבחינה כלכלית, לא מדובר ברוב המכריע של המקרים בהשקעה שהיא הצלחה מסחררת. הסכום האדיר הנדרש להשקעה, המימון בהלוואה יקרה, הצורך בתחזוקה והשכרה של הנכס, והתשואה הלא גבוהה – כל אלה הופכים את ההשקעה בנכס נדל"ני לא אטרקטיבית עד כדי לא אפשרית עבור שיעור ניכר של המשקיעים, בעיקר אלה מבינינו שמחפשים אפיקי השקעה אטרקטיביים בסכומים של 100,000 ₪ או פחות. 

ההפתעה היא – שיש ערוצי הכנסה פסיבית כאלה, למי שלא מחזיק במיליוני שקלים פנויים, ולא רק זאת, אלא שהם מגיעים עם רווחים גבוהים מאוד כבר בשנה הראשונה.

אנחנו מדברים, כמובן, על הכנסה פסיבית מנכסים דיגיטליים. אין להם מרפסת שמש, הם תמיד בלי מעלית והם חופשיים מבעיות אינסטלציה – ועם כל אלה, מדובר באפשרות לרווח של 20%-60% לשנה

נכסים דיגיטליים – ההכנסה הפסיבית של המאה ה-21

לא כל פלטפורמה אינטרנטית היא נכס דיגיטלי. אתר הופך לנכס דיגיטלי, כאשר הוא זוכה למיקומים מצויינים בביטויי חיפוש בביטויי מפתח רלוונטי, לתנועה וכניסה של לקוחות פוטנציאליים – ובשורה התחתונה, כשהוא אוסף "לידים" (כלומר, פניות מלקוחות מתעניינים) על בסיס קבוע. 

הנכסים הדיגיטליים של Digital Assets הם אתרי אינטרנט המיועדים בעיקר לבתי עסק וארגונים בתחומי עיסוק ספציפיים, בשוק הבין לאומי. מדובר באתרים מקודמים, משווקים, מתוכננים ומתוחזקים הן מבחינה טכנית והן מבחינת התכנים שבהם – והם משמשים לאיסוף לידים של לקוחות פוטנציאליים.

את הנכסים הדיגיטליים בונים אנשי אינטרנט מקצועיים – והם מושכרים בתמורה לדמי שימוש חודשיים, לבתי עסק בתחומים הרלוונטיים. כך – הלידים הנאספים על ידי הנכסים הדיגיטליים, שייכים לבתי העסק ששכרו אותם. 

נכסים דיגיטליים בשוק הבין לאומי, אוספים עבור השוכרים אותם עשרות לידים של לקוחות מתעניינים בכל חודש – ומאפשרים סגירת עסקאות בסכומים של עד 30,000 דולרים נוספים למחזור ההכנסות של הארגון – בכל חודש. בשוק האמריקאי בלבד, קיימים מעל 30 מיליוני עסקים קטנים המשוועים לפלטפורמה שעובדת ותספק להם פרטי התקשרות אל לקוחות פוטנציאליים שהביעו עניין במוצרים שלהם – כך, ארגונים כאלה שמחים לשלם את עלות השכירות החודשית ולהשתמש בנכסים הדיגיטליים לקבלת לידים רלוונטיים עבור העסק שלהם.

נכסים דיגיטליים מושכרים, אם כן, לבעלי עסקים, בשוק הבינלאומי בשכירות חודשית של בין 300 ל – 600 דולרים. דמי השכירות משולמים בהוראת קבע בשכירות לטווח ארוך, והסכום נחלק שווה בשווה בין סוכנות הדיגיטל המתחזקת את הנכסים הדיגיטליים – לבין הלקוח, שרכש את הנכס הדיגיטלי. הלקוח הוא למעשה בעל הנכס, והוא מוזמן גם למכור את הנכס לאחר שנה – בדרך כלל במחירים גבוהים עד פי שתיים ויותר ביחס למחיר הרכישה שלו. 

בואו נדבר במספרים

כמה מרוויח מי שנהנה מנכס דיגיטלי? הסכומים הולכים ועולים לאורך החודשים. מוערך כי בשנה הראשונה, הרווחים נמוכים ביחס לרווחים בשנים הבאות, מכיוון שתהליכי הקידום של הנכס אורכים זמן. כך, בשנה הראשונה ההכנסה החודשית של בעל הנכס משכירות תעמוד על כ – 1,500 ₪ לחודש, כאשר התשלומים החודשיים מועברים לבעל הנכס החל מהחודש הרביעי לרכישה והלאה.

זה המקום להדגיש, כי מדובר בהשקעה של כ – 28,000 ₪, ובהכנסה חודשית שהיא למעשה מחצית מדמי השכירות עבור נכס נדל"ן במיליון שקלים. בדיוק כך – רכישת שני נכסים דיגיטליים של Digital Assets תעלה פחות מ – 60,000 ₪, ותספק את אותה תשואה שיספק נכס נדל"ן שתרכשו, כאשר חלק ניכר מההכנסה החודשית משכירות – ישיש למימון ההלוואה בעד הרכישה. עסקה פחות טובה, ללא ספק. 

נחשב את הרווח השנתי הצפוי לאחזקת נכס דיגיטלי, שעלותו ההתחלתית עבור רכישתו עומדת על כ – 28,000 ₪. בשנה הראשונה, אם כן, לפי 1,500 ₪ בחודש החל מהחודש הרביעי – הרווח יכול לעמוד על 46%

כאמור, בשנה השנייה הרווחים יכולים להיות כבר גבוהים הרבה יותר – יעילות הנכס עולה, כמות הלידים שהוא מספק עולה, דמי השכירות החודשיים הנדרשים עבור השימוש בו עולים (לצד התועלת מהשכרתו) – וההכנסה החודשית שעל הנכס גורף היא גבוהה יותר. כך, כבר בתוך השנתיים הראשונות מהרכישה, אתם מכסים את העלות ועוברים לשורות של רווח נקי. 

Digital Assets – השותפים החדשים שלכם

Digital Assets עוסקת בשנים האחרונות בהקמה, אחזקה, קידום והשכרה של נכסים דיגיטליים בשוק הבין לאומי, לעסקים וארגונים שונים. החברה מציעה הזדמנות לרכישת נכס בסכום של החל מ – 28,000 ₪, לרכישת נכס דיגיטלי וקבלת 50% מכלל הרווחים הנובעים מהשכרתו – תוך שהלקוח אינו נדרש לטפל בנכס הדיגיטלי, בהשכרתו או בקידומו. הנכס הדיגיטלי מושכר לבעלי עסקים בארה"ב או באירופה, ההשכרה לטווח ארוך והתשלום החודשי מבוצע בהוראת קבע. בעל הנכס מקבל אל חשבון הבנק שלנו מחצית מתשלום השכירות באופן קבוע. זוהי הכנסה פסיבית בטוחה, משמעותית ובשיעורים גבוהים ביחס לסכום הרכישה. 

את הנכסים הדיגיטליים שלכם אתם נדרשים להחזיק למשך שנה אחת לפחות. במהלך שנה זו, מתחייבים צוות המקצוענים של DRE שתשיגו לפחות 20% רווח – או שכספכם יוחזר לכם. לאחר שנה, תוכלו למכור את הנכס הדיגיטלי שרכשתם, בדרך כלל במחירים של פי שתיים ממחיר הרכישה הראשוני. אבל האמת היא, שעם הכנסות כאלה, מה שסביר שתבחרו לעשות עם תום השנה הראשונה להשקעה – הוא לרכוש עוד נכס דיגיטלי מבית DRE. 

כאמור, ההוצאה הראשונית הנדרשת אינה גבוהה – והוא שומר על נזילות, עם אפשרות למשוך את הסכום ועוד רווח נאה, בתום שנה אחת מיום הרכישה. לפרטים נוספים ולרכישה של נכס דיגיטלי – אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר – עוד היום.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...