האם יש להכנסה פסיבית פירוש? מה זה ואיך כולם יכולים ליהנות מזה?

הכנסה פסיבית פירוש
אם שמעת את המונח הזה ועדיין לא ברור לך אם יש להכנסה פסיבית פירוש מדויק - המאמר הזה יעשה לך סדר בראש ויראה לך איך כל אחד יכול ליהנות מזה

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

ישראלים רבים שמעו את המונח הזה, והרבה מהם שואלים את עצמם האם יש להכנסה פסיבית פירוש מדויק?

הרבה מהם מנסים להבין האם המשמעות היא שהם לא יצטרכו לעשות שום דבר בכלל כדי ליהנות מההכנסה הזאת, או שהכוונה היא שהכנסה פסיבית דורשת פחות התעסקות מאשר העבודה הרגילה של כל אחד ואחת מאיתנו.

יש עובדה אחת שחשוב לנו לשים על השולחן כבר בשלב הזה: אין דבר כזה שמאפשר לייצר הכנסה בלי לעשות שום דבר. אין כפתור שלחיצה עליו תייצר לנו כסף, אין שיקוי שיגרום לנו להזיע זהב ואף אחד לא יסכים להעביר לנו כסף אם הוא לא ירוויח מזה משהו בעצמו.

האם יש להכנסה פסיבית פירוש מדוייק?

אחרי שהבנו שאין דבר כזה הכנסה בלי שצריך לעשות עבורה משהו, אפשר להסיק שאין דבר כזה הכנסה פסיבית לחלוטין.

לכן, כאשר מדברים איתנו על הכנסה פסיבית, הפירוש הוא שיש אפשרות לייצר הכנסה שלא דורשת המון התעסקות. מה הכוונה המון התעסקות? זה כבר נתון לפרשנות אישית.

לצורך העניין, כמעט כולנו קמים בבוקר, הולכים לעבודה, מבלים בה כמה שעות טובות ולאחר מכן חוזרים הביתה. המשכורת שאנחנו מקבלים לא נחשבת בכלל כהכנסה פסיבית.

אם הייתם יכולים להרוויח את אותה משכורת שאתם מרוויחים היום, אבל לעבוד רק חצי מהזמן שאתם עובדים – זה נחשב הכנסה פסיבית?

יש כאלה שיגידו שזה כבר מתחיל לתת להכנסה פסיבית פירוש הולם: לעבוד פחות ולהרוויח אותו דבר, או אולי אפילו יותר (אם יש אפשרות כזאת).

בואו ניקח את הדוגמא הזאת קצת רחוק יותר. אם תהיה לכם את האפשרות להעביר את כל העבודה שלכם למישהו אחר, לשלם לו שליש מהמשכורת שלכם, והוא יעשה את כל העבודה בשבילכם. האם זה כבר נשמע יותר כמו הכנסה פסיבית?

בזמן שאותו קבלן מבצע את העבודה עבורכם בשליש מחיר, אתם יכולים לעבוד בעבודה אחרת ולייצר עוד הכנסה, או פשוט ליהנות מהזמן הפנוי שנוצר לכם ולבלות יותר עם הילדים.

לאט לאט אנחנו מבינים שאין להכנסה פסיבית פירוש מדויק, אבל הכוונה היא לייצר כמה שיותר הכנסות בכמה שפחות עבודה או זמן.

איך לייצר הכנסה כזאת מנכס דיגיטלי?

הרבה מהישראלים ששומעים על הכנסה פסיבית, שמעו גם על האפשרות לעשות זאת באמצעות נכסים דיגיטליים. יחד עם זאת, לא כולם מבינים מה זה אומר ואיך אפשר לעשות את זה.

יש כל מיני שיטות ליהנות מהכנסה פסיבית באמצעות נכסים דיגיטליים. במאמר הזה לא נתייחס לכולן, אלא נתמקד בשיטה של Digital Assets שמייצרת ללקוחות שלנו הכנסה פסיבית חודשית באמצעות נכסים דיגיטליים מניבים.

המון אנשים שרוצים לדעת אם יש להכנסה פסיבית פירוש מדוייק לא מכירים את עולם הנכסים הדיגיטליים, ולכן בפסקאות הבאות ננסה להסביר בצורה פשוטה איך השיטה שלנו עובדת.

הנכסים הדיגיטליים הם אתרי לידים בנישות של עסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית. אם המשפט הזה נשמע לך מפוצץ, אל דאגה – נסביר עכשיו.

לצורך ההסבר, בואו נדבר רגע על ג'ק, שגר בשכונה של וילות יפות בפנסילבניה. ג'ק רוצה לשדרג את החצר האחורית שלו ובא לו להתקין בה בריכה.

מה הוא עושה? הוא נכנס לגוגל, מחפש "התקנת בריכות בפילדלפיה" ולוחץ אנטר.

בשלב הזה, גוגל מעלה לו כל מיני תוצאות של חברות להתקנת בריכות באיזור פילדלפיה. ברוב המוחלט של המקרים, ג'ק, כמו כל אחד מאיתנו, ילחץ על אחת מ-3 התוצאות הראשונות שהוא רואה מול העיניים וייכנס לאתר.

באתר הוא יוכל לראות דוגמאות של עבודות קודמות שביצעה החברה, פרטים על נותני השירות ולבסוף הוא יוכל להשאיר פרטים או להתקשר לטלפון שמופיע שם.

יכול להיות שהאתר הזה שייך לחברה ספציפית שעוסקת בהתקנת בריכות באיזור פילדלפיה. מצד שני, יכול להיות שמדובר באחד מהנכסים הדיגיטליים שלנו.

כן, אנחנו מקימים אתרים לעסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית, ומקדמים אותם לתוצאות הראשונות בגוגל על פי כל מיני מילות חיפוש.

את האתרים האלה אנחנו משכירים לנותני שירות רלוונטיים בתמורה לדמי שכירות גבוהים, שנעים בין 800 ל-1,500 דולר בחודש.

נותני השירות האמריקניים נהנים מזרם לקוחות שוטף בלי להתאמץ על השיווק של העסק שלהם, ושמחים לשלם את דמי השכירות האלה.

הכסף שמשלמים העסקים האמריקניים מועברים ישירות ללקוחות שלנו – הבעלים של הנכסים הדיגיטליים האלה.

את המאמר הזה פתחנו בשאלה האם יש להכנסה פסיבית פירוש מדויק. עבור הלקוחות שלנו, Digital Assets הוא הפירוש. הרי הם לא צריכים לדעת שום דבר בהקמה של אתרים ובקידום שלהם בגוגל. הם לא צריכים לדעת שום דבר על שיווק דיגיטלי והם לא צריכים לעשות שום דבר.

למעשה, אנחנו פועלים בצורה של שותפות על כל נכס דיגיטלי: הלקוחות מביאים את המימון הראשוני, ואנחנו מביאים את הידע, את המקצועיות ולמעשה עושים את כל העבודה בפועל.

עכשיו כל מה שנותר לך לעשות זה להחליט אם בא לך לשמוע עוד על ההזדמנות שלך ליהנות מהכנסה פסיבית באמצעות נכסים דיגיטליים.

כדי לשמוע פרטים נוספים, כל מה שצריך לעשות זה להשאיר את הפרטים שלך כאן בטופס, והנציגים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...