הכנסה פסיבית למתחילים: איך עושים את זה חכם ובלי להוציא סכומי עתק?

הכנסה פסיבית למתחילים
רוצים ליהנות מאפיק הכנסות נוסף, אבל לא בטוחים שזה בשבילכם? ל-Digital Assets יש בשבילכם הזדמנות להכנסה פסיבית למתחילים

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

הרבה ישראלים מחפשים הכנסה פסיבית למתחילים, כדי לייצר לעצמם עוד מקור הכנסה שלא דורש מהם לעזוב את העבודה, לעבוד שעות נוספות או ללמוד מקצוע חדש. 

יחד עם זאת, הרבה מהם מעדיפים למצוא אפיק הכנסה פסיבית שלא דורש השקעה כספית גדולה או מתמשכת. חלקם עושים זאת מתוך כוונה "לבדוק את המים", ולאחר שיראו שמדובר באפיק טוב – הם ישקיעו בו עוד כספים. 

אחרים עושים זאת כדי לפזר את ההשקעות שלהם על פני כמה שיותר אפיקים, על מנת ליצור לעצמם רשת ביטחון למקרה שאחד האפיקים לא יצליח.

בהמשך המאמר נתייחס להזדמנות שאנחנו ב-Digital Assets מציעים למי שמחפש הכנסה פסיבית למתחילים. אך לפני כן, כדאי להתייחס לכמה עניינים מוקדמים יותר, כדי שנראה שאנחנו מדברים אותו דבר. 

מה זה הכנסה פסיבית?

השאיפה של כל מי שמתעסק בתחום של הכנסות פסיביות, או של כל מי שמחפש לעצמו הכנסה כזאת, היא למצוא דרך לייצר רווחים בלי שום מאמץ. הדרך לעשות זאת פחות רלוונטית, מכיוון שכל מה שחשוב הוא האפשרות לקבל כסף בלי להתאמץ בכלל ובלי לבזבז זמן. 

כאן כבר עולה השאלה הפשוטה האם יש בכלל אפשרות לייצר הכנסה כזאת, שלא דורשת שום דבר – רק ללחוץ על כפתור פעם אחת וזהו?

האמת היא שבפועל, אין דבר כזה. אם היה איזה כפתור קסם שמאפשר לייצר הכנסה בלי שום מאמץ, הוא היה שווה מיליארדים או שהוא היה הורס את הכלכלה העולמית, כי כולם היו רק לוחצים על הכפתור הזה כל הזמן. 

צריך להגיד את האמת: כסף לא גדל על העצים, וגם אם כן, צריך לזרוע, להשקות, לטפח, לגזום ולטפל במזיקים השונים. 

יחד עם זאת, יש הכנסות שהן פסיביות יותר מאחרות, ויש אפשרות ליצור שותפות עם גוף שעושה את כל העבודה השחורה עבורכם, וכל מה שנשאר לכם לעשות זה לקבל את הכסף לחשבון הבנק. 

איך מזהים הכנסה כזאת?

אחרי שהבנו שאין דבר כזה כסף שנופל מהשמיים, הגיע הזמן להביא מה הופך הכנסה אחת לפסיבית יותר מאחרות. 

כדי להבין יותר לעומק את עולם ההכנסות הפסיביות, כדאי לחשוב רגע גם על עולם ההכנסות הלא פסיביות. הדוגמא הטובה יותר להכנסה שאינה פסיבית היא עבודה ומשכורת. 

כשאנחנו מקבלים משכורת על העבודה שאנחנו עושים, אנחנו צריכים לעשות פעולה מסוימת כדי להרוויח את הכסף הזה. בדרך כלל, העבודה שלנו והקריירה, דורשות מאיתנו המון זמן ומשאבים. 

אנחנו צריכים לקום בבוקר, להגיע למשרד ולחזור לקראת הערב, או שאנחנו צריכים להיות זמינים ללקוחות בכל מיני שעות ביממה. 

נכון, יש משרות שדורשות פחות מאמץ ופחות שעות כדי להרוויח סכומים יפים, לעומת משרות אחרות שדורשות הרבה יותר מאמץ והשקעה של שעות עבודה כדי להרוויח את המשכורת החודשית. 

לעומת זאת, יש הכנסות שהן יחסית פסיביות לעומת מקצוע ועבודה. אחת הדוגמאות היותר מוכרות לציבור כאן בישראל היא השקעה בנדל"ן. 

אם נניח שיש למישהו סכום כסף בצד, והוא מעוניין לייצר ממנו הכנסה פסיבית, הוא יכול לרכוש בכסף הזה דירה להשקעה. 

חוץ מהשלב הראשוני של איתור הנכס, משא ומתן, ייעוץ עם עורכי דין וביצוע העסקה – ההכנסה שהנכס הזה יניב תהיה יחסית פסיבית. 

יחד עם זאת, היא לא תהיה פסיבית לחלוטין. מדי פעם יהיה צורך למצוא שוכרים חדשים, לחתום על חוזים חדשים, לבצע תיקונים בנכס לשפר אותו. 

נכון, לא מדובר על עבודה יומיומית, אבל עדיין אי אפשר להגדיר נדל"ן להשקעה כהכנסה פסיבית, ובטח שלא כהכנסה פסיבית למתחילים. 

סיבה נוספת לכך שאי אפשר להתייחס בצורה הזאת לדירה להשקעה היא העלות הגבוהה. הנדל"ן בישראל יקר מאוד, ואחוזי התשואה עליו נמוכים יחסית. 

המשמעות של זה היא שתצטרכו הון ראשוני גדול יחסית כדי לרכוש דירה. אגב, גם במידה וההכנסה תהיה פסיבית – היא תהיה נמוכה יחסית. 

כשאנחנו מדברים על הכנסה פסיבית למתחילים, אנחנו מתכוונים להכנסה שלא דורשת הון ראשוני עצום, ושלא דורשת הרבה עבודה בהמשך הדרך. 

הכנסה פסיבית למתחילים עם נכס דיגיטלי מניב

למזלנו, העולם היום מעניק לנו מגוון אפשרויות עצום וכבר לא צריך לרוץ ישר ולקנות דירה להשקעה כדי ליהנות מהכנסה פסיבית – מה גם שכבר הבנו שדירה כזאת אינה השקעה פסיבית לחלוטין. 

כיום, יש אפשרות ליהנות מנכס מניב שדורש הון עצמי נמוך יחסית, ומסוגל לייצר הכנסות גבוהות הרבה יותר מאשר נדל"ן להשקעה. 

האפשרות הזאת נקראת "נכס דיגיטלי מניב", ועבור הלקוחות השותפים שלנו, מדובר בהכנסה פסיבית לכל דבר ועניין. 

השיטה שלנו מאוד פשוטה. כל לקוח חדש שמצטרף למשפחת Digital Assets, רוכש בעלות על נכס דיגיטלי מניב. 

לאחר הרכישה, אנחנו עושים את כל העבודה עבורו – בונים אתר אינטרנט, מקדמים אותו ומשכירים אותו! כן, הנכסים שלנו מושכרים ממש כמו דירות להשקעה או נדל"ן מסחרי להשקעה. האמת שאנחנו אוהבים לכנות את האתרים שלנו כ"נדל"ן מסחרי דיגיטלי".

בנוסף, אנחנו שותפים בנכסים הדיגיטליים יחד עם הלקוחות שלנו. העובדה הזאת מעניקה להם שקט נפשי וביטחון מלא בכך שיש גוף מקצועי, עם עובדים בכל רחבי העולם, שעושים לילות כימים כדי שהנכס שלהם יניב הכנסה כמה שיותר גבוהה.

איך הנכסים של Digital Assets מייצרים לך הכנסה?

כפי שכבר ציינו מקודם, השיטה שלנו מאוד פשוטה. אנחנו מקימים אתרי אינטרנט שנועדו למצוא לקוחות לעסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית. 

לדוגמא, אחד האתרים שלנו הוא אתר ל"בונה בריכות בפילדלפיה". את האתר הזה הקמנו וקידמנו בתוצאות החיפוש, עד שנוצר מצב שבו כל תושב פילדלפיה שמעוניין לבנות בריכה בחצר האחורית שלו – יעשה חיפוש בגוגל ויראה את האתר שלנו ראשון בתוצאות החיפוש. 

האיש הזה יוכל להיכנס לאתר ולהשאיר פרטים על מנת לקבל הצעת מחיר להקמת בריכה. הפרטים האלה שווים המון כסף עבור חברה לבניית בריכות שפועלת באיזור פילדלפיה, כי כל לקוח כזה יכול להוביל לעבודה של עשרות אלפי דולרים. 

כשהאתר שלנו מגיע למקומות הראשונים בגוגל ומתחיל לקבל פניות של לקוחות פוטנציאליים, צוותי המכירות שלנו מאתרים חברות שירצו את הלקוחות האלה, ומציעים להם לשכור מאיתנו את האתר תמורת דמי שכירות חודשית. 

העסק האמריקני ישלם בכל חודש בין 800 ל-1,200 דולר שכירות חודשית ויוכל לקבל לידיו את כל הפניות שמגיעות דרך האתר. 

הלקוח שלנו, בעל האתר, יקבל את הכסף ישירות לידיו באמצעות חשבון פייפאל. לאחר שהוא יקבל את הסכום הזה, הוא יעביר לנו את החלק שלנו כשותפים בנכס. 

למעשה, עבור הלקוחות השותפים שלנו, הנכסים הדיגיטליים שלנו הם הכנסה פסיבית למתחילים, כזו שלא דורשת מהם שום עבודה, שום מאמץ ושום בזבוז זמן – אנחנו עושים את כל העבודה ודואגים שהנכס יהיה רווחי לכמה שיותר זמן.

רוצים ליהנות גם כן מהכנסה פסיבית באמצעות נכס דיגיטלי מנוהל? מלאו את הפרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...