הכנסה נוספת לעצמאי: קבלו את השיטה החדשה לייצר הכנסה פסיבית בלי מאמץ

הכנסה נוספת לעצמאי
מחפש איך להכניס עוד כסף בלי לעבוד יותר קשה או לעבוד יותר זמן? יש לנו כאן בדיוק את מה שאתה מחפש!

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

הכנסה נוספת לעצמאי יכולה להיות קרן אור של ממש. היא תאפשר תזרים מזומנים גבוהה יותר, תפחית את הדאגות והחששות ותחזיר את החיוך לשפתיים.

הרי להיות עצמאי במדינת ישראל זה לא עניין פשוט, והמון עצמאיים חיים מחודש לחודש בדאגות לגבי ההכנסות, ההוצאות וכמה כסף יישאר להם ביד בסופו של דבר.

אבל יש כאן משהו חשוב שצריך לשים לב אליו: עצמאיים עובדים קשה מאוד, וזו לא חוכמה לדרוש מהם לעבוד יותר כדי לייצר הכנסה נוספת לעצמאי.

לכן, חשוב שההכנסה הזאת תהיה כמה שיותר פסיבית, כזו שלא תדרוש ממך לעבוד יותר שעות או לעבוד יותר קשה, ובכל זאת תייצר לך עוד הכנסות בכל חודש.

בקיצור, אנחנו מדברים על הכנסה פסיבית. ולפני שניכנס יותר לעומק – כן, יש דבר כזה.

הכנסה נוספת לעצמאי בצורה פסיבית לחלוטין

יש כל מיני דרכים לייצר לעצמך עוד הכנסות. הרבה ישראלים חושבים ישר על נדל"ן כשאומרים להם הכנסה פסיבית.

מצד אחד, יש בזה היגיון: נניח שקנית דירה להשקעה. כל מה שנותר לך זה למצוא שוכרים – והופ, בכל חודש נכנסים דמי השכירות לבנק.

אבל האמת היא שהשקעה בנדל"ן אינה פשוטה כל-כך. דבר ראשון, צריך הון עצמי גבוה בשביל לרכוש דירה להשכרה. מצד שני, אם מדובר בדירה ישנה, ייתכן שיהיה צורך בתיקונים רבים עם הזמן, החלפת תשתיות וכו'. כבר לא נשמע כל-כך פסיבי, נכון?

הכנסה מנדל"ן דיגיטלי

במקום להיתקע על נדל"ן ישן, הגיע הזמן להכיר את הדרך לייצר הכנסה נוספת לעצמאי – על ידי נדל"ן דיגיטלי, או בשם המוכר יותר "נכסים דיגיטליים".

אבל מה זה בעצם נכסים דיגיטליים? יש המון סוגים של נכסים דיגיטליים, אבל כאן נתייחס לנכסים הדיגיטליים שאנחנו מייצרים עבור הלקוחות שלנו.

האתרים שלנו הם אתרי לידים לעסקים קטנים ובינוניים, שמייצרים דמי שכירות של בין 1,200 ל-1,500 דולר בממוצע לחודש. נשמע מסובך? כבר אנחנו מסבירים.

כל מצטרף חדש ל-Digital Assets רוכש אתר אינטרנט שאנו מקימים עבורו. האתרים שאנו מקימים הם אתרים של עסקים גנריים שונים בארצות הברית, כגון "בניית בריכות בפילדלפיה", "שיפוץ מטבחים בוושינגטון" וכו'.

את האתרים האלה אנחנו מקדמים בתוצאות החיפוש עד שהם מגיעים לראש תוצאות החיפוש בגוגל. בשלב הזה, כל תושב פילדלפיה שירצה לבנות או לשפץ את הבריכה הפרטית שלו, יוכל לחפש בגוגל בעל מקצוע מתאים ויגיע לאתר שלנו. כך גם מי שמעוניין בשיפוץ מטבח בוושינגטון וכך הלאה וכך האלה.

האתרים שלנו נראים כמו אתרים של עסקים קיימים, ולכן המון לקוחות פוטנציאליים משאירים בהם פרטים כדי לקבל שירות.

צוותי המכירות שלנו מאתרים בשלב הזה עסק רלוונטי בארצות הברית שנותן שירות במקום הזה, ומציעים לו לשכור את האתר בדמי שכירות חודשית.

בתמורה לדמי השכירות, העסק האמריקני יקבל לידיו את כל הלידים (פרטי הלקוחות) שרוצים לקבל שירות בתחום שלו.

דמי השכירות מועברים ישירות ללקוח שלנו, שנהנה מהכנסה פסיבית בלי לעשות שום דבר.

למעשה, כשמדובר בהכנסה נוספת לעצמאי, אין ספק שמדובר בשילוב מנצח. דמי השכירות שמועברים אליך דורשים דיווח לרשויות המס, ומכיוון שאתה כבר רשום במקומות האלה ומסוגל להוציא קבלות וחשבוניות – אין לך שום בעיה עם זה (אך כמובן שאנחנו ממליצים להתייעץ עם רואה החשבון שלך).

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי לגלות עולם שלם של אפשרות לייצר הכנסה נוספת לעצמאי בלי שום מאמץ מצדך – אנחנו עושים את כל העבודה מאחורי הקלעים ודואגים שהנכס שלך יהיה כמה שיותר מכניס!

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...