הכירו את הנישה: מתקיני שערים חשמליים – שוק בעלייה מתונה ובטוחה

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

חברת Digital Assets מקימה נכסים דיגיטליים גם בתחום העסקים להקמת ותיקון שערים לחניות. הנישה הזאת קשורה מאוד לתחום הבניה למגורים, אך גם לתחום הבנייה המסחרית. 

בין השנים 2014-2019, ארצות הברית נהנתה מנתונים כלכליים חיוביים. ההכנסה הממוצעת של משקי הבית במדינה גדלה, ואיתה גם ההשקעה בדיור ובחניה. 

במהלך השנים האלה, ההכנסות של חברות שעוסקות בתחום שערי החניות צמחו בכ-2.8 אחוז. על פי הנתונים, שווי השוק הכולל של מתקיני שערים לחניות עומד על 366 מיליון דולר בשנה.

עוד עולה מהנתונים כי בשנת 2022, יגדל הביקוש לשערי חניה בבתי מגורים בקרוב לחמישה אחוזים. עבור יצרני השערים, מדובר בכ-3.2 מיליון שערים בשווי של 2.2 מיליארד דולר. 

אם נכניס לנתונים גם את הביקוש לשערי חניות בתחום המסחרי ולא רק בתחום המגורים, הרי שבעוד כשנתיים, הביקוש הכולל צפוי להיות נמוך יותר בכ-3 עשיריות האחוז, אך השווי הכולל של התחום צפוי להגיע ל-3.6 מיליארד – על ייצור והתקנות. 

יותר מ-1,600 עובדים מועסקים בתחום הזה, במסגרת של כ-316 עסקים בתחום. 

מומחים מעריכים כי בחמש השנים הקרובות תימשך הצמיחה בתחום השערים לחניות, אך תצטמצם מעט. הסיבה לכך נעוצה בעליה המתונה בהוצאות על דיור, יחד עם רמות האבטלה שצפויות לעלות. 

הנתונים האלה, שמצביעים על עלייה מתונה בשווי השוק של התקנת שערים לחניות, וגם העליה בשוק ייצור השערים האלה, מעניקים לנו ב-Digital Assets את הביטחון להקים אתרים כאלה ולמצוא להם שוכרים בקלות ובמהירות. 

כך אנחנו דואגים למקסם את הרווחים של הלקוחות שלנו ואת הביטחון של הנכס שלהם.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...