הגדלת הכנסות עם נכס דיגיטלי: כך עושים את זה נכון

הגדלת הכנסות
הגדלת הכנסות באמצעות נכס דיגיטלי מניב זו השיטה המתקדמת והחכמה ביותר לתת לכסף שלך לעבוד בשבילך. כל הפרטים - כאן, במאמר הזה

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

הגדלת הכנסות עם נכס דיגיטלי מניב זו אחת הדרכים היעילות והחכמות ליהנות מהכנסות נוספות בלי צורך לעבוד יותר או להוציא הון עתק על השקעות כאלה ואחרות. 

הדרך הטובה ביותר להתייחס לנכסים דיגיטליים היא לחשוב עליהם כמו נדל"ן מניב. העניין הוא, שבניגוד לנדל"ן פיזי – כמו דירות למגורים, משרדים וכו' – נכס דיגיטלי יכול לייצר הגדלת הכנסות באמצעות סכום ראשוני קטן יחסית. 

כדי להבין איך אפשר לייצר הכנסה פסיבית לחלוטין באמצעות נכס דיגיטלי, כדאי קודם כל להבין מה זה אומר בדיוק. 

מה זה נכס דיגיטלי?

נכס דיגיטלי הוא כל דבר שנמצא באינטרנט. יש המון סוגים שונים של נכסים דיגיטליים, אבל יש כמה נפוצים יותר ועליהם נכתוב כאן במאמר הזה. 

נכס דיגיטלי מוכר יחסית הוא חנות אמזון או חנות איקומרס אחרת. מצד אחד, מדובר בנכס שיכול להניב הכנסות רבות, אך מצד שני – יש בו התעסקות לא קטנה. 

כדי להניב הכנסות יפות מחנות איקומרס, צריך להביא אליה טראפיק (זרם של לקוחות פוטנציאליים), כדי שיגיעו לחנות וירכשו מוצרים. 

בנוסף, צריך לדאוג למלאי, למשלוחים, לשירות לקוחות ועוד. יש המון אפשרויות לעשות את כל התהליכים האלה בצורה אוטומטית יחסית, אך אסור להתעלם מהם. 

נכס דיגיטלי מניב אחר הוא פרופיל אינסטגרם, קבוצת פייסבוק או כל דבר דומה. כדי להבין את זה יותר לעומק, קחו לדוגמא את קים קרדשיאן. 

לקים יש המון עוקבים באינסטגרם, וכל פוסט שהיא מעלה מגיע לחשיפה עצומה. לכן, יש המון עסקים בתחומים שונים שמוכנים לשלם המון כסף כדי להגיע לעוקבים שלה.

למעשה, לא צריך להיות קים קרדשיאן בשביל לעשות כסף מנכסים כאלה כמו פרופיל אינסטגרם. גם פרופילים קטנים הרבה יותר, עם אלפים בודדים של עוקבים, יוכלו לייצר הכנסות משיתופי פעולה ומפרסום מוצרים.

העניין הוא שבשביל להביא את העוקבים וליצור חשבון שמפרסמים ירצו לשתף איתו פעולה, צריך לעבוד הרבה ולהמשיך לעבוד כל הזמן – להגיב לעוקבים, להעלות תכנים חדשים ועוד. ברגע שחשבון האינסטגרם כבר לא יהיה רלוונטי לעוקבים שלו, או פשוט ישעמם אותם, הם יעברו לפרופיל אחר.

נכס דיגיטלי נוסף הוא אתר לידים. זו אחת השיטות היעילות והחכמות להגדיל הכנסות באמצעות נכס דיגיטלי, וזו השיטה שאנחנו ב-Digital Assets משתמשים בה כדי לייצר הכנסה פסיבית ללקוחות שלנו. 

מה זה אתר לידים?

אתר לידים זה אתר אינטרנט שנועד לייצר לידים בנישה מסוימת. ליד, אגב, זה פרטים של לקוח פוטנציאלי שמעוניין בשירות מסוים.

כדי להסביר מה זה אתר לידים, ניקח דוגמא מסוימת. כולנו מכירים אתרי אינטרנט כמו דפי זהב, המקצוענים או איזי. אלה אתרים שבהם ניתן למצוא אנשי מקצוע בתחומים מסוימים וליצור איתם קשר. 

אלה אתרי לידים, כי הם מייצרים לידים לעסקים שונים. יחד עם זאת, יש אתרי לידים אחרים, קטנים וממוקדים יותר, שיודעים לייצר לידים בתחומים מאוד ספציפיים. 

לדוגמא, כשמישהו קם בבוקר וגילה שיש לו נזילה בכיור הוא בדרך כלל ייכנס לגוגל ויחפש "אינסטלטור", או "אינסטלטור תל אביב", במידה והוא גר בתל אביב. 

אותו אדם צפוי להיכנס לאתר הראשון שהוא יראה, ויתקשר לטלפון שמופיע שם כדי לקבל שירות או לפחות הצעת מחיר לתיקון הנזילה. 

יכול מאוד להיות, שהאתר שהוא נכנס אליו כלל אינו שייך לאינסטלטור מסויים. יכול להיות שמדובר באתר לידים שנועד לייצר לידים עבור אינסטלטור בתל אביב. 

עבור אינסטלטורים, כל פנייה כזאת של אדם שזקוק לתיקון נזילה יכולה להוביל לעבודה בעלות של מאות שקלים. לכן, אינסטלטור יהיה מוכן לשלם על הליד הזה כמה עשרות שקלים טובים. 

הגדלת הכנסות עם אתר לידים – איך עושים את זה?

כדי לייצר הכנסה נוספת מאתר לידים כזה, צריך לעשות כמה פעולות. הדבר הראשון הוא להקים את אתר האינטרנט. מומלץ לעשות את זה אחרי מחקרים מעמיקים על התחרות בנישה הזאת, על הרווח שאפשר לייצר בנישה הזאת ועוד. 

לאחר מכן, צריך לקדם את האתר. הרי גם אם בניתם אתר מעולה לאינסטלטור בתל אביב, אבל הוא נמצא בעמוד החמישי בתוצאות החיפוש בגוגל – אף אחד לא ימצא אותו.

אחרי שבנית וקידמת את האתר, הוא יתחיל להכניס לידים. כלומר, לקוחות פוטנציאליים שמחפשים נותן שירות בנישה של האתר שלך (נניח – אינסטלטור בתל אביב).

כל מה שנותר לך לעשות זה למצוא אינסטלטור שירצה לקבל עוד לקוחות, ולהציע לו לרכוש את הלידים או לשכור את האתר בדמי שכירות חודשית. 

הגדלת הכנסות עם Digital Assets

אם זה נשמע לך לא מעט עבודה ולא מעט מיומנות שלא בטוח שיש לך, אפשר גם לעשות זה אחרת. Digital Assets מאפשרים לך ליהנות מבעלות על נכס דיגיטלי מניב, בשותפות עם חברה מקצועית שעושה את כל העבודה בשבילך. 

אנחנו מקימים נכסים דיגיטליים עבור עסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית. כל אתר כזה נמצא בבעלות של לקוחות שלנו, והם נהנים משותפות איתנו. 

השותפות מאוד ברורה: בעל הנכס מביא עמו את הסכום הראשוני להקמת הנכס, ואנחנו מביאים את הידע, המקצועיות, וכל מה שדרוש כדי לייצר נכס דיגיטלי מניב. 

אנחנו מקימים את האתר, מקדמים אותו, מאתרים בעלי מקצוע שירצו לרכוש לידים או לשכור את האתרים שלנו. 

ההכנסות מכל אתר כזה מגיעות ישירות מהשוכר אל בעל האתר (הלקוח שלנו), והוא מעביר לנו אחר כך את החלק שלנו בהכנסות. 

ככה כל אחד יכול ליהנות מהגדלת הכנסות מנכס דיגיטלי מניב בלי לשבור את הראש, בלי לבזבז זמן ובלי לעזוב את העבודה וללמוד מקצוע חדש. 

אנחנו עושים הכל בשבילך!

לפרטים נוספים, מלאו את הפרטים שלכם כאן באתר, והנציגים שלנו יצרו אתכם קשר בהקדם.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...