איך להגדיל הכנסה בלי לעבוד קשה יותר? קבלו את קסם הנכסים הדיגיטליים

איך להגדיל הכנסה
אם שאלת את עצמך איך להגדיל הכנסה בלי לקרוע את עצמך - הגעת למקום הנכון. הגיע הזמן שלך להכיר את עולם הנכסים הדיגיטליים המניבים

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

המון ישראלים רוצים להרוויח יותר כסף. הגיוני, לא? מי לא היה רוצה! העניין הוא, שהם שואלים את עצמם איך להגדיל הכנסה, אבל בלי לעבוד יותר קשה, בלי לבזבז יותר זמן בעבודה או כל דבר כזה.

אנחנו רוצים לייצר יותר הכנסות, אבל להשאיר זמן למשפחה, זמן לחברים, לבלות וליהנות. סך הכל הדברים האלה חשובים, וחבל לפספס אותם בשביל עוד כמה שקלים.

אז עכשיו עולה השאלה הפשוטה: איך להגדיל הכנסה בלי לקרוע יותר את הישבן? האם זה אפשרי בכלל, או שנידונו לחיים של עבודה קשה בתמורה למשכורת סבירה?

אם שאלת את עצמך איך אפשר לייצר הכנסות גבוהות יותר בלי לשעבד זמן רב יותר עבור הנושא, הגעת למקום הנכון. אנחנו רוצים להציג לך את הדרך לייצר הכנסה פסיבית באמצעות נכסים דיגיטליים – במודל השותפות של Digital Assets שמאפשר לך ליהנות מהכנסה נוספת בלי שום מאמץ מצדך.

איך להגדיל הכנסה באמצעות נכסים דיגיטליים

כדי להבין איך אפשר לייצר באמצעות נכסים דיגיטליים עוד הכנסה, ובקלות, חשוב קודם כל להבין מה זה בכלל הדבר הזה נכסים דיגיטליים.

נכס דיגיטלי הוא כמעט כל דבר שיש ברשת. זה יכול להיות אתר אינטרנט, אפליקציה, פרופיל אינסטגרם, דף פייסבוק או ערוץ יוטיוב.

הסיבה שקוראים לזה נכס דיגיטלי היא בגלל שמצד אחד הוא בדיגיטל, ולא "פיזי" כמו דירה או בניין. מצד שני, מדובר בנכס לכל דבר, עם בעלים, עם ערך הוני וממש כמו נדל"ן – הוא יכול לייצר גם ערך פירותי.

הנכסים הדיגיטליים של Digital Assets הם אתרי אינטרנט שנקראים "אתרי לידים" בנישות של עסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית.

נשמע ג'יבריש? אל דאגה – אנחנו מיד מסבירים.

אתרי לידים הם אתרים שנועדו לייצר לידים לשירותים מסויימים. לידים הם פרטים של לקוחות קצה שמעוניינים בשירות הזה. אתרי לידים מפורסמים בארץ הם אתרים כמו דפי זהב, המקצוענים וכו'.

אבל יש גם סוגים אחרים של אתרים. נניח שיש לך דליפה מהכיור במטבח, ויש לך צורך באינסטלטור שיגיע מהר אליך הביתה ויתקן את הדליפה.

חלק גדול מהאנשים שזקוקים לאינסטלטור, ייכנסו לגוגל, יחפשו אינסטלטור וייכנסו לאתרים הראשונים שהם רואים בתוצאות החיפוש.

לפעמים, האתרים האלה שייכים באמת לאינסטלטורים שנותנים שירות באיזור המגורים שלך. אבל לא תמיד.

לפעמים, אלא יהיו אתרי לידים, ממש כמו שאנחנו מייצרים ומקדמים. הכוונה היא שמדובר באתר שלא שייך לאינסטלטור, אלא ליזם דיגיטל שהצליח להביא את האתר למקומות הראשונים בגוגל, להביא טראפיק (=תנועת גולשים) אליו, ולייצר בעזרתו לידים לאינסטלטורים.

ככל הנראה, הוא מוכר לאינסטלטור כלשהו את הלידים שמגיעים דרך האתר שלו. בנוסף, יש אפשרות להשכיר אתר כזה בדמי שכירות חודשית.

בהשכרה חודשית, האינסטלטור משלם סכום קבוע בכל חודש ונהנה מזרם שוטף של לקוחות חדשים בלי להתאמץ על השיווק שלו. הוא כבר מקבל לקוחות מעוניינים בשירות בזכות אותו אתר לידים.

למעשה, נכסים דיגיטליים כמו אלה שאנחנו מקימים, מקדמים ומשכירים, מייצרים דמי שכירות חודשיים ממוצעים של בין 800 ל-1,500 דולר בחודש!

האם נכסים דיגיטליים מייצרים הכנסה פסיבית?

עכשיו, אחרי שהבנו שהנכסים הדיגיטליים של Digital Assets, עולה השאלה האם מדובר בהכנסה פסיבית, או שיש צורך בתפעול הנכסים האלה.

דבר ראשון, נציין שאין דבר כזה הכנסה פסיבית לחלוטין. תמיד יהיה צורך לבצע פעולה מסוימת. העניין הוא, שנכסים דיגיטליים מאפשרים הכנסה גבוהה יחסית ביחס לזמן, למשאבים ולכוח האדם שמושקע בהם.

המשמעות היא שעל מנת לייצר הכנסה מנכס דיגיטלי, יש צורך בביצוע פעולות מסוימות, אבל יחסית מעטות לעומת ההכנסות שהם מייצרים.

אצלנו ב-Digital Assets יש יתרון נוסף לכל מי ששואל את עצמו איך להגדיל הכנסה בלי לעבוד קשה יותר: השותפות שלנו בנכסים הדיגיטליים.

למעשה, כל מי שמצטרף לשורותינו, נהנה מבעלות על נכס דיגיטלי שנרשם על שמו ברשם הדומיינים. מדובר בגוף שדומה ברעיון שלו ל"טאבו" שמסדיר את הבעלויות על נכסי נדל"ן – אלא שמדובר על גוף עולמי שמסדיר את הבעלויות על אתרי אינטרנט.

בנוסף לבעלות, הוא נהנה משותפות עם אנשי המקצוע שלנו. למעשה, בעלי הנכסים מביאים את ההון הראשוני להקמה ולקידום של הנכס – ואנחנו מהצד שלנו מביאים את הידע המקצועי, את הידיים הפועלות ואת כל המסגרת הדרושה כדי לייצר מהנכס שלך הכנסה כמה שיותר גבוהה.

אנחנו מקימים את הנכס, מקדמים אותו בתוצאות החיפוש ומאתרים נותני שירות רלוונטי בארצות הברית על מנת להציע להם לשכור את האתר וליהנות מזרם שוטף של לקוחות חדשים.

למעשה, השותפות שלך עם Digital Assets היא הדרך היעילה ביותר עבורך לענות על השאלה איך להגדיל הכנסה בלי להגדיל את שעות העבודה או ללמוד מקצוע חדש.

אנחנו עושים את כל העבודה בשביל השותפים שלנו, והם נהנים מראש שקט ומביטחון מלא שיש חברה מקצועית שמנהלת את הנכסים שלהם ודואגת לכך שהם יניבו הכנסות גבוהות עד כמה שאפשר.

לפרטים נוספים על הנכסים הדיגיטליים שלנו, ועל האפשרות שלך להצטרף לנדל"ן החכם ביותר של המאה ה-21 – נשמח לקבל ממך את הפרטים כאן בטופס והנציגים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...