איך לבחור בנכס דיגיטלי שייצר עבורכם כסף?

נכס דיגיטלי, הכנסה פסיבית

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

איך לבחור בנכס דיגיטלי שייצר עבורכם כסף?

המטרה: להגדיל משמעותית את ההכנסה החודשית, מבלי להוסיף עומס על החיים העמוסים ממילא, כמו למשל בהתחייבות לעוד מישרה או עוד שעות נוספות.

האמצעי: יש רק אמצעי אחד שיכול להגדיל את ההכנסה מבלי להגדיל את עומס העבודה – והוא ערוצי הכנסה פסיבית. כיאה לחשיבה מערבית מותאמת למאה ה – 21, אנחנו מאמינים בנכסים דיגיטליים. 

קבלו לפניכם, בלי הרבה הקדמות מיותרות, את המדריך הפרקטי והמעודכן, ליצירת ערוץ הכנסה פסיבית באמצעות נכסים דיגיטליים – החל מבחירת הנכס וכלה בקבלת הכנסות חודשיות קבועות ממנו. 

#1 – מחליטים להתחיל לעבוד

מוערך כי מעל 70% מבתי האב בישראל מוציאים בכל חודש יותר ממה שהם מרוויחים. כנראה, אם כן, שזהו מצב שאפשר להישאר בו – אבל מאידך, אם אתם מעוניינים להגדיל את ההכנסות ולצאת מאותו "מירוץ עכברים" מתיש – יש מה לעשות. השלב הראשון ביצירת שינוי – הוא קבלת החלטה. בחרו לפעול על מנת להגדיל הכנסות, ביצירת הכנסה פסיבית, שלא תדרוש מכם זמני עבודה חודשיים קבועים.

חשוב להבין: כל ערוץ הכנסה, גם אם הוא מייצר הכנסה פסיבית, דורש משאבים בהקמתו. זו סיבת המפתח לכך, שלא יקרה כלום אלא אם תחליטו להשקיע – ותתחייבו לעניין. 

#2 – בוחרים לרכוש נכסים דיגיטליים

יש הרבה ערוצי הכנסה פסיבית. הנה כל הסיבות בשלן בסופו של דבר, כנראה תגיעו גם אתם למסקנה שהכנסה פסיבית מנכסים דיגיטליים היא הדרך הטובה ביותר להגדיל הכנסות:

הכנסה פסיבית מניהול תיק השקעות – פשוט לא עובד. ניהול תיק השקעות דורש מאמץ רב – או תשלום עמלות גבוהות למנהל התיק שלכם, בדרך כלל בהשקעה מינימאלית של 200,000 ₪ ומעלה. ואל תשכחו – שבניהול תיק שבאמת אפשר להרוויח בו – אתם יכולים גם להפסיד.

הכנסה פאסיבית משכירות – טוב, כאן באמת שאין צורך להכביר מילים. גם אם היו לכם מיליון שקלים פנויים – לא היינו ממליצים על רכישת נדל"ן להשקעה, ערוץ שמייצר בקושי 4% תשואה בשנה, בעוד אנחנו מדברים על הכנסה פסיבית מנכס דיגיטלי עם התחייבות לתשואה של 20% בשנה הראשונה, והתשואה רק תלך ותעלה

הכנסה פסיבית מתכניות שותפים ומכירות ברשת – תכניות שותפים (Affiliates) היא דרך נפלאה ליצור הכנסה משמעותית ברשת – אבל, ברגע שהקידום עבור ערוצי המכירה הוא עליכם – לא מדובר בהכנסה פסיבית, אלא בעבודה קשה. אז נכון, אם אתם מומחים בתחום מסויים ולא מציעים מוצרים למכירה – תכנית שותפים עשויה לסייע לכם לייצר עוד רווחים מבלי לדאוג להחזקת מוצרים, לניהול מלאים ולשילוח – אבל אל תשכחו, שהקמת הפלטפורמה, קידום ושיווק – עליכם.

משהו מאלה דיבר אליכם? הרשים אתכם כערוץ הכנסה ללא מאמץ? אם לא – אתם צודקים. כל ערוצי ההכנסה הפסיבית המקובלים, דורשים השקעה ראשונית גדולה, או שהם בעצם ערוצי הכנסה אפשריים – שידרשו הרבה משאבים ו/או כספים, לפחות בתקופה הראשונה. 

הבחירה לרכוש בנכס דיגיטלי, היא בחירה שמאפשרת ערוץ הכנסה פסיבית אמיתי. לא רק שאתם נהנים משותפות עם אנשי מקצוע – מה שאומר שאתם באמת לא צריכים לעשות כלום, אלא גם שיש לכם נכס אמיתי שמייצר הכנסות.

כל היתרונות ברכישת בנכס דיגיטלי

רכישת נכס דיגיטלי היא רכישה של פלטפורמה אינטרנטית (בדרך כלל אתר אינטרנט) המרכזת אליה פניות של מתעניינים ומקודמת היטב במנועי חיפוש רלוונטיים. כך, הנכס הדיגיטלי מייצר פניות רבות (מה שנקרא, בעגה המקצועית "לידים"), של לקוחות שבחרו להשאיר פרטים ליצירת קשר.

בעלי עסקים בתחום המקודם שוכרים נכס דיגיטלי כזה, שמייצר כמות נכבדה של לידים באופן שוטף – ומשלמים עבור השכירות דמי השכרה חודשיים, בדרך כלל בסכומים של מאות דולרים. הנכס הדיגיטלי ממשיך להיות מקודם על ידי השותפים המקצועיים – ומחצית מדמי השכירות מגיעה היישר אל חשבון הבנק שלך, הרוכש.

העלות של נכס דיגיטלי עומדת על כשלושים אלף ש"ח. בחלוף השנים, עם העלייה בוותק האתר – הוא מזרים יותר לידים לחודש, השכירות עולה ועימה התשואה החודשית או ההכנסה הפסיבית שלכם.

בשורה התחתונה: מדובר על סכום בשווי של כעשירית מהסכום המינימאלי הנדרש לניהול מקצועי של תיק השקעות ופחות מ – 3% ביחס לרכישת נדל"ן – ועם הזדמנות להכנסה שנתית גבוהה יותר מזו הממוצעת של שני אפיקי ההשקעה הללו, ביחד.

איך בוחרים נכס דיגיטלי שכניס לכם הרבה כסף?

כאמור, נכס דיגיטלי שווה לכם כסף, או הוא מייצר כמות שוטפת ונאה של לידים, שאותם אפשר למכור לבעלי עסקים. אפשר בהחלט לייצר כאלה נכסים דיגיטליים בעצמכם – כל שתצטרכו לעשות הוא לעצב אתר אינטרנט בהתאם לעקרונות UI/UX לעיצוב פסיכולוגי שגורם לאנשים להשאיר פנייה; לבנות את האתר בצורה שתאפשר קידום מהיר ויעיל שלו; לשלב בו אפשרויות לפניה מקוונת מהירה של לקוחות פוטנציאליים – ואז לקדם אותו באופן שוטף ולשמור עליו גם מתוחזק וגם מופיע במיקומים גבוהים במנועי חיפוש כמו גוגל, יוטיוב, ו/או רשתות חברתיות.

כדאי לקחת בחשבון, שמדובר בתהליך שלוקח שנה לפחות. גם בקידום אינטנסיבי של נכס דיגיטלי מוצלח במיוחד, שנבנה על פי כל עקרונות הפיתוח והקידום במדוייק – לוקח זמן לראות תוצאות.

אם אתם לא מעוניינים להפוך מומחים לנושא הקמה וקידום של אתרי אינטרנט על מנת להפוך אותם לנכסים – אנחנו ממליצים לכם על שיתוף פעולה עם רכישה של נכס דיגיטלי. 

Digital Assets – השותפים החדשים שלכם

Digital Assets עוסקת בפתרונות אינטרנט ובשנים האחרונות מתמחה בהקמה, תחזוקה וקידום של נכסים דיגיטליים, בעיקר עבור כ – 30,000,000 העסקים הקטנים והבינוניים בשוק האמריקאי.

אנחנו מקימים את הנכסים הדיגיטליים, מתחזקים ומקדמים אותם באופן שוטף. חוזה ההשכרה מול בעלי העסקים הוא לטווח ארוך, והם משלמים בין 800 ל – 1,500 דולרים בחודש. בתמורה, מקבל כל בית עסק עשרות פניות רלוונטיות מלקוחות מתעניינים.

בממוצע כל פנייה כזו שווה לבית העסק עסקה בשווי של כ – 15,000$ – ועל כן, בתי העסק מעוניינים להמשיך ולהחזיק בנכסים הדיגיטליים, כאשר תשלום דמי השכירות הוא זעום לעומת הפוטנציאל להגדלה ברווחי העסק.

הלקוחות של Digital Assets רוכשים נכס דיגיטלי בעלות של כ-30 אלף ש"ח, ונהנים ממחצית מדמי השכירות של הנכס. חשוב לדעת כי במהלך החודשים הראשונים, עד שנה פחות או יותר, הנכס לא צפוי להניב רווחים, מכיוון שזה הזמן שלוקח להקים אתר ולקדם אותו לתוצאות הראשונות בגוגל.

למידע נוסף על הנושא לחצו כאן 

נשמע מבטיח? מעניין אתכם לשמוע עוד פרטים בנוגע לנכסים הדיגיטליים הכי שווים של המאה ה-21? צרו עימנו קשר כבר עכשיו.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...