איך אפשר עם אתר להרוויח כסף? כל היתרונות של נכס דיגיטלי מניב

אתר להרוויח כסף

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

התפתחות עולם הדיגיטל גורמת להמונים בכל העולם לשאול איך אפשר באמצעות אתר להרוויח כסף?

השאלה הזאת טומנת בחובה את ההבנה שעולם הנכסים הפיזיים מיושן, ועולם הנכסים הדיגיטליים הוא המחליף הצעיר והיעיל יותר. 

הרי אם בעבר היינו צריכים ללכת למרפאה כדי לראות רופא, היום אנחנו יכולים לעשות זאת באפליקציה. אם בעבר היינו צריכים לנסוע למשרד ולהיתקע שעות בפקקים כדי לעבוד, היום רבים מאיתנו יכולים לעבוד מהבית באמצעות האינטרנט. 

פעם היינו צריכים ללכת לפאב כדי להכיר בן או בת זוג לדייט, היום אפשר לעשות את זה בפלאפון. בעבר גם היינו צריכים להשקיע בבטון, בלבנים, באישורי בניה ובארנונה כדי ליהנות מנכס מניב. היום אנחנו יכולים פשוט להרוויח מאתר אינטרנט.

איך אפשר באמצעות אתר להרוויח כסף

יש כל מיני שיטות, אבל כאן נפרט על השיטה שבה Digital Assets מייצרת הכנסות ללקוחות שלה באמצעות אתרי אינטרנט. 

כדי להסביר את השיטה הזאת, כדאי לעשות השוואה לנדל"ן מסחרי פיזי, כמו חנות או משרד. 

נניח שיש לכם אפשרות לרכוש נכס מסחרי, נניח חנות. כדי שתוכלו להשכיר את הנכס הזה במחיר גבוה, הוא צריך להיות במיקום רלוונטי.

צפו בסרטון הדרך שלנו ליצור הכנסה פסיבית באמצעות אתרי אינטרנט

לצורך העניין, חנות ברחוב דיזנגוף בתל אביב תהיה רלוונטית להרבה יותר עסקים מאשר חנות בסמטה צדדית בקריית גת. 

אין לנו שום כוונה לזלזל בקריית גת. ההתייחסות כאן היא רק לכמות האנשים שעוברים ליד החנות הזאת ויכולים להיות לקוחות פוטנציאליים. 

אחרי שהבנו שעדיף לנו נכס מסחרי במרכז תל אביב, במקום שבו מסתובבים המון לקוחות פוטנציאליים, הגיע הרגע לחשוב על אותם המונים שמסתובבים ברחוב. 

נניח שיש לכם נכס מסחרי במרכז תל אביב, ואתם משכירים אותו למתווך נדל"ן שמעוניין לפתוח שם את משרד התיווך שלו. 

בסופו של דבר, המתווך יהנה מכך שיש הרבה אנשים שעוברים ברחוב, ויוכלו להתרשם ממבחר הנכסים שהוא מציע ומופיעים בחלון הראווה של המשרד שלו. 

כמות הלקוחות הפוטנציאליים משפיעה על מחיר הנכס

נניח לרגע שביום ממוצע עוברים סמוך לאותו נכס 100 אלף בני אדם. על פניו, אם מדובר בכמות כזאת של לקוחות פוטנציאליים – משרד התיווך הזה יוכל להתעשר ברגע אחד, בזכות כמות הלקוחות העצומה שנחשפת לעסק שלו.

אבל כולנו יודעים שלא כל מי שמסתובב ברחוב הוא לקוח פוטנציאלי של מתווך נדל"ן. חלק מהאנשים שעוברים שם רק רוצים להגיע לעבודה שלהם, חלק מהם ילדים בדרך לבית הספר, חלקם הורים שמטיילים עם הילדים שלהם.

כמה מהם באמת מחפשים הזדמנויות נדל"ן כשהם מטיילים ברחוב? רובם לא עושים את זה. ההנחה הזאת נכונה גם לחנויות נעליים, חנויות רהיטים וכיוצא בזה. 

העידן החדש, שבו האינטרנט טורף את כללי המשחק, משנה את המציאות הזאת, ומאפשר לנו ליהנות מנכס שנחשף אך ורק לקהל רלוונטי!

אתר לידים כדרך ליצירת הכנסה באינטרנט

אנחנו ב-Digital Assets מקימים נכסים דיגיטליים שמנצלים את הכוח האדיר של האינטרנט כדי ליצור נכס שנחשף לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים רלוונטיים.

בואו ניקח לדוגמא עורך דין. ממש כמו אותו מתווך שהבאנו בדוגמא הקודמת, גם עורך הדין רוצה להיחשף לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. הוא יכול מצד אחד לפתוח את המשרד שלו ברחוב דיזנגוף בתל אביב, שם עוברים הרבה אנשים בכל יום – אבל רובם המכריע אינם לקוחות רלוונטיים, ולכן הוא עלול לשלם שכירות גבוהה בשל המיקום, אבל הוא לא יראה הרבה רווח מלקוחות מזדמנים שעוברים ברחוב. 

חברת Digital Assets מקימה נכסים דיגיטליים שעונים על הצורך הזה. אנחנו מקימים אתרי אינטרנט בנישה ספציפית, מקדמים אותם בתוצאות החיפוש בגוגל ומשכירים אותם. 

כדי להסביר את השיטה שלנו, נמשיך עם הדוגמא של עורך הדין. Digital Assets מקימה אתר אינטרנט לעורך דין פלילי בפילדלפיה. מדובר באתר גנרי לחלוטין, שאינו משוייך לעורך דין ספציפי.

באתר הזה לא מופיע שם של עורך דין מסויים, או של משרד עורכי דין. הוא למעשה גנרי לחלוטין. כמובן שאתר יהיה באנגלית, ויפנה לתושבי פילדלפיה. 

את האתר הזה אנחנו מקדמים בתוצאות החיפוש בגוגל, עד שאנחנו מגיעים למצב שבו הוא מגיע לתוצאות הראשונות בגוגל עבור מונח החיפוש "עורך דין פלילי בפילדלפיה".

למעשה, כל אדם בפילדלפיה שזקוק לעורך דין פלילי, יוכל לחפש "עורך דין פלילי בפילדלפיה", או חיפושים דומים, ולהיחשף לאתר שהקמנו. 

רבים מהאנשים האלה ייכנסו לאתר, יתרשמו ממנו וישאירו את הפרטים שלהם, כדי לקבל הצעת מחיר מעורך דין, או כדי לקבל סיוע משפטי בעניין שלהם.

בשלב הזה, צוותי המכירות שלנו מחפשים עורך דין פלילי בפילדלפיה, ומציעים לו לשכור את האתר בתשלום חודשי, תמורת הלקוחות הפוטנציאליים שנכנסו לאתר והשאירו פרטים. 

מבחינת עורכי הדין, מדובר בעסקה משתלמת, מכיוון שאנחנו חוסכים להם את כל מאמצי השיווק ואת כל ההשקעה בהקמת אתר, קידום שלו או יצירת פרסום ממומן. 

זו השיטה של Digital Assets ליצור אתר להרוויח כסף. האתרים שלנו נחשפים רק ללקוחות פוטנציאליים. בניגוד לרחוב דיזנגוף בתל אביב, שבו חולפים המוני בני אדם עם תחומי עניין שונים, אל תוצאות החיפוש של "עורך דין פלילי בפילדלפיה" מגיעים רק לקוחות פוטנציאליים שמחפשים עורך דין פלילי. 

איך כל אחד יכול להרוויח מאתר אינטרנט?

את השיטה שבה אנחנו פועלים – הקמת אתר בנישה מסוימת, קידום והשכרה – לא אנחנו המצאנו. יחד עם זאת, שכללנו אותה לרמות גבוהות מאוד, בזכות כמה גורמים:

ניסיון: מקים Digital Assets, אסי אפשטיין, עושה זאת כבר מעל עשר שנים, ושכלל עם הזמן את השיטה עוד ועוד.

אנשי מקצוע: Digital Assets גייסה אנשי מקצוע בכל רחבי העולם. הלב הפועם של החברה נמצא בישראל, אך יש לנו צוותי פיתוח בהודו ובפיליפינים וצוותי מכירות גם בארצות הברית.

חוק המספרים הגדולים: העובדה שאנחנו מנהלים מאות אתרים בנישות שונות, מעניקה לנו מידע עצום ומאפשרת לנו לשפר את האתרים שלנו כדי להגדיל את כמות ההמרות ומספר הלקוחות הפוטנציאליים שמשאירים פרטים. כך אנחנו הופכים את האתרים שלנו לרווחיים יותר. 

כדי להגיע למצב שבו אנחנו מנהלים את כל האופרציה העולמית הזאת, אנחנו מזמינים כל מי שמעוניין בנכס דיגיטלי מניב, בהכנסה נוספת ובהכנסה פסיבית בלי שום מאמץ. 

אנחנו מזמינים גם אותך ליהנות מהיתרונות של אתר להרוויח כסף. תמורת תשלום חד-פעמי נקים אתר שיהיה בבעלותך, נקדם אותו ונשכיר אותו. 

אנחנו נהיה שותפים שלך באתר, ונשתמש בכל הכלים שיש בידינו כדי שהוא יהיה כמה שיותר רווחי. הכנסות דמי השכירות של האתר מגיעים ישירות אליך. חצי מדמי השכירות יועברו אלינו, כשותפים שלך בנכס הדיגיטלי.

רוצה לדעת עוד על הדרך של Digital Assets להקים עבורך אתר להרוויח כסף? מלא את הפרטים שלך כאן בטופס, ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם.

קבל את כל הפרטים על נכסים דיגיטלים מניבים

כדאי לקרוא גם...